Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM VitirON Kids“ čempionatas startuos pasibaigus karantinui

2020 11 12 skm.lt

Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.

Nepaisant sunkios situacijos Lietuvoje dėl COVID-19 pandemijos Sostinės krepšinio mokykla (SKM) šį sezoną rengs visų pamėgtą „SKM VitirON Kids“ krepšinio čempionatą! Jis prasidės iš karto, kai šalyje bus atšauktas karantinas.

Šį sezoną „SKM VitirON Kids“ pirmenybėse dalyvaus net 72 komandos. Tai – dar viena svarbi priežastis aktyviai jungtis prie nuotolinių SKM treniruočių ir palaikyti sportinę formą.

Visi puikiai žinome, kad judėjimas ir sportinė veikla stiprina imuninę sistemą, o tai šiuo metu yra itin svarbu. Labai svarbu ir tai, kad Jūs būtumėte aktyvūs ir toliau sportuotumėte su treneriais – tai padės išlikti pasiruošusiems artėjančioms kovoms krepšinio aikštėje.

Gera sportinė forma bus itin svarbi „SKM VitirON Kids“ čempionato starte, o geriausi žaidėjai gali sulaukti galimybės prisijungti prie pagrindinių komandų ir treniruotis su stipriausiais SKM žaidėjais.

SKM nuotolines treniruotes vykdo jau nuo lapkričio 2 d. – sprendimas buvo priimtas norint apsaugoti savo trenerius, auklėtinius ir bendruomenės narius. Nuotolinės treniruotės vyks mažiausiai iki lapkričio 29 d. imtinai. Tolimesni sprendimai bus priimti remiantis naujais Vyriausybės nurodymais.

Išlikime aktyvūs, sveiki, dalyvaukime nuotolinėse treniruotėse ir tikime, kad netrukus pasimatysime krepšinio aikštėje!

Naujienų sąrašas