#SKMSavaitėsRungtynės: SKM „Vichy“ pripažino vicečempionų pranašumą (foto, video)

2017 10 15 SKM

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Pralaimėjimą Moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate patyrė Algirdo Budėno vadovaujama Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) II „Vichy“ (0/2) ekipa, antrajame ture sekmadienį 69:86 (17:23, 15:24, 16:10, 21:29) pralaimėjusi Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) I „Teknos“  (2/0) komandai (treneris Edvinas Justa).

Pirmajame kėlinyje dvikova klostėsi apylygiai, o varžovai nuo SKM auklėtinių pabėgo antrajame kėlinyje. Po ilgosios pertraukos A. Budėno auklėtiniams pavyko pavojingai priartėti prie varžovų, tačiau tuomet VKM komanda atsakė taiklių tritaškių serija ir rungtynių pabaigoje intrigos nebebuvo.

FOTOGALERIJA

PROTOKOLAS

Rezultatyviausiai SKM gretose žaidė 22 taškus pelnęs, 8 kamuolius atkovojęs, 3 kamuolius perėmęs ir 20 naudingumo balų surinkęs Edmundas Doviltis. Hendrikas Žukovski ir Modestas Česlevičius pridėjo po 14 taškų.

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomas buvo 34 taškus pelnęs (10/13 dvit., 3/6 trit.), 12 kamuolių atkovojęs ir 38 naudingumo balus surinkęs Emilis Butkus. Rytis Lemežis pridėjo 12, Povilas Čereška – 11 taškų.

Komandos apylygiai kovojo dėl atšokusių kamuolių (51 „Vichy“, 52 – „Teknos“), atliko rezultatyvių perdavimų (14 prieš 16) ir perėmė kamuolius iš savo varžovų (10 prieš 8).

Šios ekipos gerai pažįsta viena kitą – jos prieš sezoną startą tarpusavyje jau žaidė kontrolines rungtynes ir susitiko praėjusio sezono ketvirtfinalio serijoje, kurioje prireikė maksimaliai ilgos 3 rungtynių serijos.

Kitą savaitgalį SKM auklėtiniai vyks į Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) turą Rygoje (Latvija), kur sužais 5 rungtynes.