Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

#SKMSavaitėsRungtynės: talentingieji 13-mečiai neria į A diviziono batalijas

2018 10 05 Erikas Petrikas ir Balys Šmigelskas/SKM.LT
2018–2019 m. MKL A divizionuose dalyvaus rekordinis SKM komandų skaičius
Nuotr. autorius: SKM.LT

Artėjantį savaitgalį startuoja 2018–2019 m. Moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“)  sezonas. Aukščiausiame divizione Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) garbę gins rekordinis komandų skaičius (10), B divizione SKM marškinėlius vilkės 18 ekipų, o dar būrys mokyklos komandų išbandys jėgas „Pirmajame iššūkyje“ (U12).

SKM KOMANDOS 2018–2019 MKL ČEMPIONATE

Praėjusį sezoną SKM organizacija MKL reitinge pagal vaikinų sportinius rezultatus užėmė antrąją vietą ir taip pratęsė savo fantastišką skrydį viršūnės link. Palyginimui, 2009–2010 m. SKM šiame reitinge buvo 36-a, o į geriausiųjų mokyklų dešimtuką įsiveržė 2014–2015-ųjų sezone.

2018 10 05 reitingai

SKM direktorius Justas Jankauskas MKL sezono išvakarėse džiaugėsi mokyklos įdirbiu ir linkėjo mėgautis kiekviena šio sezono akimirka: „Labai laukiame naujų MKL kovų. Naujas sezonas – nauji iššūkiai. Šiais metais A divizione startuoja rekordinis skaičius mūsų komandų – 10. Taip pat kiekvienoje amžiaus grupėje turėsime bent po vieną komandą, ko nesame turėję anksčiau. Tai džiugina ir įpareigoja. Kiekvienais metais mūsų rezultatai kyla. Tikimės, kad sezono pabaigoje jie bus dar geresni.

Simboliška, kad savaitės rungtynėmis pasirinkome U13 čempionato rungtynes sostinėje, – akcentavo SKM vadovas. – Tai vaikinams bus krikštas A diviziono kovose. Žinome, kad SKM komanda yra sukaupusi jau nemažai patirties ir jaudulio eidami į rungtynes nejaus. Tai ši ekipa įrodė ir praėjusią savaitę kontroliniame turnyre Kaune, kuriame užėmė pirmąją vietą. Visiems krepšininkams, treneriams ir tėveliams norėčiau palinkėti, kad šis sezonas vyktų sklandžiai, be traumų, o tada ir pergalės ateis savaime.  Žaidžiant krepšinį svarbiausia yra jausti malonumą. Linkiu to nepamiršti ir mėgautis kiekviena šio sezono akimirka.“

Su naujuoju sezonu į SKM.LT eterį sugrįžta itin daug susidomėjimo sulaukusi rubrika #SKMSavaitėsRungtynės. Joje reguliariai ir patraukliai pateiksime įdomiausių rungtynių apžvalgas, vaizdo reportažus, nuotraukas, trenerių bei žaidėjų komentarus.

Šį kartą savaitės rungtynių titulas atitenka sekmadienį vyksiančiai U13 čempionato akistatai tarp SKM II (treneris Tomas Purlys) ir Klaipėdos krepšinio mokyklos „Kanes“ komandų.

U13 čempionatas – pirmoji amžiaus grupė, kuomet MKL komandos yra paskirstomos į A ir B divizionus, tad jaunieji krepšininkai ir jų šeimos nariai nekantriai laukia pirmenybių starto. 

Spalio7 2

SITUACIJA

SKM II komanda praėjusį sezoną pateko tarp 4 stipriausių komandų U12 čempionate ir finalo ketverto metu užėmė trečiąją vietą. Tuo tarpu uostamiesčio krepšininkai nepateko į stipriausių aštuntuką ir kovojo dėl patekimo į A divizioną.

Įdomios ir atkaklios kovos sekmadienį verta laukti dėl kelių faktorių: visų pirma, SKM II ekipa turi dideles ambicijas siekti aukštesnių rezultatų nei pernai. Be to, T. Purlio auklėtiniai rodė puikius rezultatus Kaune vykusiame turnyre, kur įveikė praėjusio sezono vicečempionus Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris-I“ komandą ir užėmė pirmąją vietą.

KOMENTARAS

T. Purlys (SKM II): „Praėjusi sezoną užėmėme 3 vietą, todėl mūsų komandos tikslai tikrai šį sezoną yra ne ką mažesni nuo praėjusio. Komandą sudaro itin motyvuoti žaidėjai, todėl mūsų ekipoje šiuo metu mikroklimatas yra labai geras. Be to, SKM treneris Tomas Urbelionis paskolino du metais jaunesnius žaidėjus – Adomą Pocių bei Matą Deniušą, kurie labai greitai ir gerai įsiliejo į komandą ir į mano schemas. Verta paminėti tai, jog dalyvavimas turnyre Kaune mano komandai pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis. Gera sezono pradžia nuteikia mane optimistiškai ir tikiuosi, jog berniukai kovos ir norės laimėti kuo aukštesnę vietą MKL turnyre.“

Vieta: VGTU sporto centras, Saulėtekio al. 28.

Laikas: oranžinis sviedinys į orą bus paleistas spalio 7d., sekmadienį, 12:30 val.

Kitos artimiausios SKM komandų rungtynės MKL čempionate 

IŠVYKOJE

Biržų sporto centras–„SKM I-Drakonai“ (treneris Karolis Čyžius). Spalio 6 d., šeštadienį, 13:00 val., Karaimų g. 5, Biržai.

„V. Knašiaus I-Grepo“–SKM I (treneris Arvydas Menkevičius). Spalio 7 d., sekmadienį, 13:00 val., Dubysos g. 10, Klaipėda.

„VKM-I Šilputa“–SKM  I „Electrolux“ (treneris Tomas Purlys). Spalio 7 d., sekmadienį, 15:30 val., Vytenio g. 6/23, Vilnius.

NAMUOSE

„SKM-I Electrolux“–Marijampolės „Fildingas“ (treneris Tomas Purlys). Spalio 8 d., pirmadienį, 16:30 val. „Sigmos“ sporto centras, P. Lukšio g. 2, Vilnius.

Naująjį MKL sezoną SKM pasitinka su motyvaciniu klipu, kuriame nusifilmavo buvęs SKM auklėtinis Andrius Tichonovas.

„Filmuotis tokioje pozityvių žmonių kompanijoje buvo labai smagu. Galutinis produktas man atrodo labai šiuolaikiškai ir patraukliai. Manau, jis atkreips daugelio žmonių dėmesį. SKM komandoms linkiu kuo geresnio tarpusavio bendravimo, komandiškumo ir, žinoma, pergalių”, – sako vaizdo klipo herojus A. Tichonovas.  

 

Naujienų sąrašas