Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Sostinėje – U18 pirmojo etapo finišas: KMPG spendžia spąstus atvykstantiems alytiškiams

2018 01 14 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt

Pirmadienį rungtynėmis sostinėje pasibaigs pirmasis Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) B diviziono U18 pirmenybių etapas.

Vilniuje susitiks A grupės viršūnėje įsitaisę Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) KPMG (7/2) ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro (9/0) ekipos.

Pergalės atveju sostinės krepšininkai užsitikrintų antrąją vietą grupėje ir sąlyginai parankesnį varžovą ketvirtfinalyje. Pralaimėjusi SKM ekipa antrąją vietą užleistų Lazdijų sporto centrui (7/3) ir antrajame čempionato etape varžytųsi su 3–4 vietas kitose dvejose grupėse užėmusiomis komandomis.

DAUGIAU APIE KPMG IR U18 ČEMPIONATĄ

„Pirmajame rate su alytiškiais 3 kėlinius žaidėme lygiai, tačiau paskutiniajame ketvirtyje visiškai subyrėjome. Norime pirmadienį laimėti ir užsitikrinti vietą tarp dviejų geriausių grupės komandų. Tai yra svarbu žvelgiant į ateitį ir kovojant dėl aikštės pranašumo ketvirtfinalio serijoje. Paskutiniu metu esame šiek tiek „išsibarstę“ – Paulius Kazlovas gydosi nosies lūžį, kitas svarbus žaidėjas taip pat yra nikstelėjęs čiurną. Į rikiuotę po dviejų mėnesių reabilitacijos grįžo pagrindinis komandos įžaidėjas Paulius Paulavičius. Natūralu, kad po tokios pertraukos jis dar tikrai nėra toks, koks buvo iki traumos“, – rungtynių išvakarėse kalbėjo KMPG treneris Karolis Čyžius.

SKM Elvis Zaldaris foto 52

SKM strategas atskleidė, kad varžovus iš Pietų Lietuvos sostinės stengsis varginti didele žaidėjų rotacija ir subalansuotu žaidimu puolime: „Esame universalūs ir bandysime išnaudoti ir gynėjus, į aukštaūgius. Jeigu žaidimas gerai sekasi aukštaūgiams, varžovai spaudžiasi baudos aikštelėje ir galima numetinėti kamuolį laisviems gynėjams. Ir atvirkščiai – jeigu sėkmingai rungtyniauja gynėjai, didesnės erdvės sukuriamos ir priekinės linijos žaidėjams. Alytiškių treneris taiko mažesnę žaidėjo rotaciją ir turi aiškiai išreikštą lyderį Martyną Pocevičių, kuris gali pelnyti pusę komandos taškų. Jeigu jis pajaučia metimą, gali pataikyti sudėtingiausius metimus per rankas ir jokie gynybos dvigubinimai nepadės.“

K. Čyžius taip pat pasidalijo maloniu netolimos praeities prisiminimu, kai 2015–2016-ųjų sezone su KPMG ekipa Dzūkijos atstovus nugalėjo ketvirtfinalio serijoje, o vėliau žengė ir į MKL A divizioną: „Esame daug kartų prieš juos žaidę. Tuomet alytiškius ketvirtfinalio serijoje įveikėme 2:1, patekome į finalinį ketvertą, o vėliau ir į finalą. Būdų laimėti prieš juos žinome. Tik visada išlieka  klausimas, ar pavyks tai įgyvendinti aikštėje. Aišku, P. Kazlovas labai praverstų ir puolime, ir gynyboje, ypač stabdant Alytaus lyderius, tačiau tikrai nepanikuojame likę be jo. Turime 6–7 žmones, kurie gali nulemti rungtynių baigtį – pagrindinis vidurio puolėjas Nicolas Mezzarobba, Regionų krepšinio lygos (RKL) Trakų „Trakų“ klube žaidžiantis Eimantas Drungilas, Jonas Labutis, Kajus Steponavičius, Rokas Stankevičius ir kiti.“

BI7A7351

Pokalbio pabaigoje KPMG strategas atkreipė dėmesį, kad naivu tikėtis, jog Sigito Krukio vadovaujama Alytaus SRC ekipa į sostinę atvažiuos nemotyvuota ir pasidžiaugė nuo šio sezono rengiamomis SKM savaitės rungtynėmis, kurioms yra skiriamas papildomas žiniasklaidos dėmesys.  

„Nebus taip, kad varžovai atvažiuos atsipalaidavę ir nemotyvuoti. Nors jie jau užsitikrinę pirmąją vietą grupėje, laimėję prieš mus jie į kitą etapą „išsineštų“ dvejas įskaitines pergales prieš Lazdijus. Manau, SKM žaidėjams rungtyniauti bus labai smagu. Žiūrovai, šokėjos ir visas tas dėmesys, atmosfera, kuri tvyro SKM savaitės ar mėnesio rungtynių metu visada būna ypatinga ir nuteikianti pozityviai. Reikia tikėtis, kad Alytaus komanda toje atmosferoje nerungtyniaus taip pakiliai“, – užbaigė K. Čyžius.

SKM savaitės rungtynių ginčo kamuolys Sofijos Kovalevskajos gimnazijos sporto salėje (Dūkštų g. 30) bus išmestas pirmadienį 16:45 val.

Rungtynių metu susirinkusius žiūrovus džiugins geriausios „G-Stars“ šokėjos.

SKM socialiniuose tinkluose

FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBETWITTER 

Naujienų sąrašas