Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Startuoja MKL atkrintamosios: pirmieji ginklais žvangins SKM 17-likmečiai (interviu)

2018 02 17 Ieva Marija Černiauskaitė, SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Jau ateinantį pirmadienį Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) I-oji komanda startuos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) B diviziono U17 pirmenybių aštuntfinalio etape.

Roko Kasparavičiaus auklėtiniai, įsitvirtinę A pogrupio viršūnėje ir reguliariajame sezone patyrę vos vieną pralaimėjimą (7/1), namuose susitiks su D pogrupyje rungtyniavusiais Biržų SC „Compensa“ krepšininkais, iškovojusiais penkias pergales ir patyrusiais tiek pat nesėkmių.

DAUGIAU APIE SKM I KOMANDĄ

Aštuntfinalio etape komandos kausis iki dviejų pergalių ir šios poros serija gali pasibaigti jau antradienį Biržuose.

Pergalingos serijos atveju vilniečiai keliautų į pirmenybių ketvirtfinalį, kuriame jų lauktų Pakruojo SC (6/2) ir Marijampolės ŽSM II-„Fildingas" (9/5) poros nugalėtojas.

Sostinės krepšininkų treneris Rokas Kasparavičius su SKM.lt svetainės lankytojais pasidalijo mintimis apie reguliarujį sezoną ir artėjančią aštuntfinalio seriją.

Kaip vertinate reguliarųjį sezoną, kas maloniai nustebino, kas, galbūt, nuvylė?

Reguliarųjį sezoną vertinu teigiamai. Labiausiai džiugina, kad su kiekvienomis rungtynėmis žaidžiame geriau, protingiau, sumaniau. To labai pritrūko praeitame sezone, kai pradėjome stipriai, tačiau sezono finiše pametėme formą.

Kaip sekasi ruoštis aštuntfinalio serijai, ar komandos neišguldė gripas?

Gripas palietė ir mus, pilnaverčių treniruočių turėjome tikrai minimaliai, tačiau serijos laukiame optimistiškai ir kovingai.

Kaip manote, kokie faktoriai galėtų lemti serijos rezultatą?

Seriją laimės stipresni. Labai svarbu bus, kad kartu su dideliu noru, kovingumu būtų priimami ir geri, sumanūs sprendimai abejose aikštės pusėse.

Turite namų aikštės pranašumą. Kaip manote, ar tai vaikinams padės serijoje?

Jei prireiktų lemiamų, trečiųjų rungtynių namų pranašumas labai svarbus. Visgi dabar galvojame tik apie pirmąsias rungtynes.

Biržiečiai reguliariajame sezone iškovojo penkias pergales ir patyrė tiek pat nesėkmių. Tuo tarpu jūsų komanda suklupo vos kartą. Ar tai atspindi tikrąjį poros favoritą?

Biržiečių rezultatai yra labai apgaulingi. Nežinau dėl kokių priežasčių, tačiau jie turi vieną techninį pralaimėjimą, už kurį neduodama turnyrinės lentelės taškų. Juolab, kad techninis pralaimėjimas buvo skirtas prieš komandą kurią jie turbūt būtų nugalėję. Realiai, jei ne techninis pralaimėjimas, biržiečiai būtų buvę antri turnyrinėje lentelėje. Taip pat, kai kurie Biržų komandos žaidėjai treniruojąsi su metais vyresnių 2000 m. gimusių vaikinų komanda, kuri sėkmingai žaidžia savo metų A divizione. Tad varžovus tikrai vertiname labai rimtai.

Kviečiame atvykti į Vilniaus Maironio progimnaziją ir palaikyti SKM auklėtinius itin svarbiame mače!

Rungtynių pradžia: 13:00 val.

Vieta: Maironio progimnazijos sporto salė, Čiobiškio g. 1

 SKM I 2018 U17

Naujienų sąrašas