Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

U12 „Pirmasis iššūkis“: visos komandos gali nustebinti

2019 11 16 Erikas Petrikas/SKM.LT
Gausus SKM komandų desantas gali nustebinti ne vieną
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Vėliausiai Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) kovas kaip visuomet pradeda U12 „Pirmojo iššūkio“ dalyviai, kurių šiemet turime aibę. Šiemet Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) garbę gina net 6 komandos, kurių tikslai yra skirtingi.

SKM.LT pristato visas U12 „Pirmojo iššūkio“ komandas.

Komandų įžvalgos, pastebėjimai yra SKM korespondento Eriko Petriko nuomonė.

„SKM-I“ (treneris Rokas Kasparavičius)

Sezono pradžia R. Kasparavičiaus auklėtiniams yra kol kas puiki – dvi pergalės iš tiek pat galimų. Praėjusio sezono Jr. NBA bronzos medalio nugalėtojai yra nusiteikę patriukšmauti. Šios komandos potencialo lubos yra labai aukštos, tad komandos fanų turėtų laukti ilgas sezonas, kurio atomazgoje gali pasitaikyti visko. Vis dėlto „SKM-I“ ekipa yra ypač įdomi ir neturėtų būti čempionato pastumdėliais. Stipriausi šios komandos ginklai – vienybė, kovingumas, atsidavimas. Be to, ši komanda žaidžia ir taip metais vyresnių žaidėjų (U13 čempionate, B divizione), kur taip pat rodo įspūdingus ir gerus rezultatus.

IMG 8035

Pirmoji SKM komanda/Nuotr. aut. E. Žaldaris

„SKM-II“ (treneris Donatas Sabaliauskas)

Ši komanda irgi žaidžia U13 čempionato B divizione, bet D. Sabaliausko auklėtiniams ten sekasi kiek prasčiau nei pirmajai SKM ekipai. Vis dėlto patyręs specialistas svarbiausiomis sezono akimirkomis turėtų prikelti savo komandą bei parodyti, ką ji geriausiai sugeba. U12 čempionate D. Sabaliausko krepšininkai kol kas žygiuoja be pralaimėjimų – nukautos dvi VKM ekipos. Šios komandos pagrindiniai ginklai užsispyrimas, komandiškumas.

IMG 8030

D. Sabaliausko krepšininko reidas/Nuotr. aut. Saulius Čirba

„SKM-III“ (treneris Artūras Leščinskas)

Trečioji 2008 m. gimimo ekipa, kuri taip pat dalyvauja U13 B diviziono batalijose, kur pavyko iškovoti vieną pergalę. Šiame U12 čempionate A. Leščinsko krepšininkai taip pat iškovojo vieną pergalę, tačiau žaidė tik vienerias rungtynes. Ši komanda taip pat pasižymi geru charakteriu, užsivedimu ir kovingumu. „SKM-III“ komanda gali būti ta, kuri gali nustebinti ne vieną krepšinio faną, tad varžovams šios SKM ekipos nederėtų nuvertinti.

IMG 8036

SKM trečiosios komandos nuotrauka/Nuotr. aut. E. Žaldaris

„SKM-IV“ (treneris Mindaugas Noreika)

Tai yra metais jaunesni krepšininkai, kurie grūdinasi ateities kovoms, bet ypač ši komanda – turi daug kozirių, kurie gali pasitarnauti M. Noreikos komandos pusei. Vis dėlto pagrindinis šios ekipos tikslas turi būti patirties kaupimas kito sezono batalijoms, kur M. Noreikos treniruojami krepšininkai turės parodyti visą savo potencialą, kuris po truputį bus šlifuojamas viso šio sezono eigoje.

IMG 8037

Jaunesni krepšininkai pasirengę parodyti savo/Nuotr. aut. S. Čirba

„SKM-V“ (treneris Gintaras Razutis)

Buvęs Domanto Sabonio treneris toliau šlifuoja ateities deimančiukus. „SKM-V“ ekipa yra metais jaunesnių krepšininkų komanda, kurios pagrindinis tikslas nustebinti varžovus, pasisemti kuo daugiau patirties ir kitąmet parodyti visą savo jėgą. Ši komanda sezoną pradėjo pergale prieš „SKM-VI“ ekipą, tad kol kas G. Razučio kariauna yra pakilime.

rsz u12 skm v gintaras razutis

G. Razučio deimančiukai/Nuotr. aut. Eligijus Kučikas

„SKM-VI“ (treneris Gediminas Bražionis)

Paskutinioji komanda šioje amžiaus grupėje, kuri taip pat yra sudaryta metais jaunesnių krepšininkų pagrindu. Šis sezonas turėtų būti tik kojų apšilimas, fiziškumo patyrimas ir susižaidimo metas. Vis dėlto kartas nuo karto „SKM-VI“ ekipa turėtų nustebinti varžovus.

rsz u12 skm vi gediminas brazionis

G. Bražionio būrys jaunųjų krepšininkų/Nuotr. aut. E. Kučikas

Naujienų sąrašas