Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

U13 B divizionas – gausus komandų desantas, kuris gali visus nustebinti

2019 11 01 Erikas Petrikas/SKM.LT
R. Kasparavičiaus auklėtinio reidas
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) batalijos įsibėgėja ne tik A divizione, bet ir ne ką mažiau svarbiame B divizione. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) garbę B divizione gina net 15 komandų, kurios siekia ne tik įgauti žaidybinės praktikos, bet ir tikisi kovoti dėl aukščiausios prabos B diviziono medalių bei vietos kitąmet vykstančiuose A divizionuose.

SKM.LT pristatys visas B diviziono komandas, o pirmuosius pristatome U13 čempionato dalyvius.

„SKM-III“ (treneris Antanas Gliožeris): ar pavyks parodyti savo charakterį?

Ši komanda sezoną pradėjo pakankamai sėkmingai – 2 pergalės bei pralaimėjimas keliais taškais „SKM-IV“ ekipai. Pagrindinis A. Gliožerio tikslas turėtų būti auginti talentus pirmosioms komandoms, kurios žaidžia A divizione. SKM‘o Šarūnu Jasikevičiumi pramintas treneris ypač gerai išugdo vaikinų charakterius, tad šiuo aspektu reikėtų mažiausiai jaudintis. Pirmosios sezono savaitės yra šviesios, geros ir gražios, bet A. Gliožerio vaikinams reikia dirbti ir kovoti dėl vietos kitame etape, kadangi tai neturėtų būti ypač lengvas pasivaikščiojimas. Be to, pats A. Gliožeris minėjo, jog tai naujai susibūrusi komanda, kuriai dar reikia šiek tiek susižaidimo.

IMG 7630

„SKM-III“ treneris A. Gliožeris/Nuotr. aut. Eligijus Kučikas

„SKM-IV“ (treneris Rokas Kasparavičius): amžius ne kliūtis?

R. Kasparavičiaus auklėtiniai yra metais jaunesni (2008 m. gim.), tačiau ši komanda B divizione atėjo ne šiaip sau turistauti. Jau per pirmąsias trejas rungtynes „SKM-IV“ krepšininkai įrodė savo meistriškumą – pasiektos 3 pergalės iš tiek pat galimų. Šiemet pagrindinis „SKM-IV“ tikslas turėtų būti U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionatas, o U13 B divizionas turėtų būti it kojų apšilimas, pripratimas prie didesnio fiziškumo. Vis dėlto varžovams nederėtų nuvertinti jaunųjų SKM karių – jie gali nustebinti ne vieną ir gali būti šio čempionato juodasis arkliukas.

IMG 7629

Jaunieji SKM vyrukai pasiruošę patriukšmauti/Nuotr. aut. E. Žaldaris

„SKM-V“ (treneris Donatas Sabaliauskas): komandiškumas ir bendrumas – pergalės garantas?

Dar viena komanda, kuri yra 2008 m. gimimo. Šios ekipos sezono pradžia kol kas yra pakankamai gera – 1 pergalė ir 1 pralaimėjimas. Pagrindinis D. Sabaliausko komandos tikslas turėtų būti patirties įgavimas, žaidybinė patirtis. „SKM-V“ ekipa yra tarp pretendenčių, kurios gali iškovoti vietą kitame „LIDL–MKL“ etape, tad reikia tikėtis, jog artumas, komandiškumas ir kovingumas padės D. Sabaliausko auklėtiniams nukalti tą pergalių kiekį, kuris padės pasiekti kitą etapą.

„SKM-VI“ (treneris Artūras Leščinskas): galimybė sukurti istoriją

Paskutinioji U13 B diviziono ekipa, kuri taip pat yra 2008 metų gimimo. A. Leščinsko ekipos sezono pradžią stebėti yra ypač įdomu. Nors patirti 2 pralaimėjimai ir iškovota 1 pergalė, tačiau visų rungtynių skirtumai tarp pergalės/pralaimėjimo yra vos keli taškeliai. Šio sezono pabaigoje galime pamatyti įspūdingą benefisą – visos 4 SKM ekipos atkrintamųjų etape, tad dėl pirmųjų rungtynių rezultatų „SKM-VI“ fanams nusivilti nereikėtų. Ši komanda išsiskiria ypač dideliu atsidavimu ir kovingumu, tad A. Leščinsko kariauna gali būti kietas riešutėlis varžovams.

IMG 7628

Visos 4 B diviziono komandos yra stiprios ir pajėgios patekti į kitą MKL etapą/Nuotr. aut. E. Žaldaris

Naujienų sąrašas