U13 čempionate triumfavę „SKM-II Knauf“ iškovojo kelialapį į kito sezono elitinį divizioną!

2023 05 08

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kitą sezoną turės dar vieną komandą Moksleivių krepšinio lygos (MKL) A divizione.

Tai paaiškėjo po šį savaitgalį įvykusių MKL U13 B diviziono finalinio ketverto, kuriame triumfavo „SKM-II Knauf“ ekipa.

Egidijaus Ženevičiaus auklėtiniai finale 95:80 užtikrintai nugalėjo Palangos SC krepšininkus.

STATISTIKA

SKM po pirmojo kėlinio jau pirmavo 31:22, o įpusėjus rungtynėms turėjo 12 taškų pranašumą.

Po didžiosios pertraukos „SKM-II Knauf“ dominavimas tęsėsi – prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui E. Ženevičiaus vadovaujami krepšininkai jau turėjo 22 taškų persvarą ir titulo savininkas abejonių nekėlė.

Naudingiausiai finalo mače čempionų gretose žaidė Armin Černiauskas ؘ– jis pelnė 17 taškų, atkovojo net 21 kamuolį (14 iš jų – puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir auksinį mačą baigė su 25 efektyvumo balais.

20 naudingumo balų surinko Simas Znamerovskis, 14 – Erikas Šiurys, 10 – Asparas Dzeranovas.

A. Černiauskas ir E. Šiurys pateko į simbolinį čempionato penketą.

„SKM-II Knauf“ kovą po krepšiais laimėjo net 74:26, o puolime sugriebė 39 atšokusius kamuolius prieš varžovų 8.

Knauf cempionai

Pusfinalyje sostinės krepšininkai 88:45 įveikė Kauno KA „Snaiperį“, o iš viso 2022–2023 m. sezone per 22 rungtynes iškovojo net 21 pergalę.

Laimėdama U13 B diviziono trofėjų „SKM-II Knauf“ pasiekė pagrindinį sezoną tikslą ؘ – kelialapį į 2023–2024 m. U14 A divizioną.

SKM sveikina komandos krepšininkus, trenerį, sirgalius, generalinį komandos rėmėją su iškovotais čempionų vardais ir linki turiningos vasaros bei kokybiško pasiruošimo naujam sezonui!