Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

U14 B divizionas: svajonė, kuri gali virsti realybe

2019 11 07 Erikas Petrikas/SKM.LT
Gausus SKM komandų desantas sieks nustebinti varžovus
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) batalijos įsibėgėja ne tik A divizione, bet ir ne ką mažiau svarbiame B divizione. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) garbę B divizione gina net 15 komandų, kurios siekia ne tik įgauti žaidybinės praktikos, bet ir tikisi kovoti dėl aukščiausios prabos B diviziono medalių bei vietos kitąmet vykstančiuose A divizionuose.

Šįkart SKM.LT pristato U14 B diviziono dalyvius, o likusias B diviziono komandas pristatysime artimiausiu metu!

Komandų įžvalgos, pastebėjimai yra SKM korespondento Eriko Petriko nuomonė.

U14 ČEMPIONATAS

„SKM-III Grifai“ (treneris Deividas Zoruba): ar pavyks sukurti stebuklą?

FOTOGALERIJA

KOMANDOS FACEBOOK PUSLAPIS

Tarpsezonio metu D. Zorubos treniruojamą ekipą papildė keli žaidėjai iš Arvydo Menkevičiaus treniruojamos „SKM-II Nuklonas“. Jau nuo pat pirmųjų rungtynių buvę „Nuklono“ žaidėjai davė pastebimą naudą – tiek Simonas Švelnys, tiek Tadas Rimkus, tiek Matas Poška parodė, jog jie bus galinga paspirtis „SKM-III“ ekipai. Per pirmąsias trejas rungtynes „SKM-III Grifams“ pavyko iškovoti tris pergales. Be to, šios komandos potencialo lubos yra labai aukštos – darbštus treneris, draugiška, artima komanda, tad fanai, kurie laukia šios komandos sezono pabaigos, gali ruoštis spragėsių, kadangi ši ekipa turėtų peržengti pirmąjį „LIDL–MKL“ etapą, o gal net ir eiti toliau.

IMG 7764

M. Poškos reidas arčiau krepšio/Nuotr. aut. Elvis Žaldaris

„SKM-IV“ (treneris Laimonas Velička): potencialas

Kol kas sezono pradžia „SKM-IV“ ekipai nėra rožėmis klota. Patirti trys pralaimėjimai. Vis dėlto tai tik pirmieji žingsniai reguliariajame sezone, tad išvadų iš pirmųjų rungtynių daryti nereikėtų. Be to, L. Veličkos kariauna žaidė su stipriausiomis grupės ekipomis. Ši ekipa taip pat turi didelį potencialą, kuris sezono eigoje turėtų atsiskleisti visu gražumu.

„SKM-V“ (treneris Tomas Urbelionis): jaunimas, kuris sunkiu darbu gali parodyti savo ragus

T. Urbelionio ekipa yra metais jaunesni (2007 m. gim.) krepšininkai. Kol kas U13 A divizione iškovojo visas pergales, o U14 B divizione kol kas sekasi kiek sunkiau – patirti du pralaimėjimai prieš Utenos ir „SKM-III“ ekipas. Patirtis U14 čempionate turėtų būti ypač naudinga visiems šios komandos žaidėjams, kadangi visi krepšininkai turėtų gauti progų pasižaisti ir pajusti žaidybinį ritmą. Be to, ši komanda išsiskiria ypač dideliu kovingumu, atsidavimu aikštelėje, tad galime daryti prielaidą, jog kovodami, būdami it vienas būrys – T. Urbelionio auklėtiniai gali pasiekti gan gerų rezultatų.

72876730 10157888038486155 6783025203279560704 o

T. Urbelionio kariauna gali pateikti siurprizų/Nuotr. aut. E. Žaldaris

„SKM-VI“ (treneris Gintautas Vileita): patirtis

Šios ekipos sezono startas irgi yra duobėtas – du pralaimėjimai iš eilės. Tačiau kaip ir L. Veličkos treniruojamai „SKM-IV“ ekipai, taip ir G. Vileitos „SKM-VI“ krepšininkams nederėtų nusiminti, kadangi sezonas ilgas, rungtynių daug, pergalių pasiekti yra tikrai įmanoma. Be to, ši ekipa yra taip pat metais jaunesnė (2007 m. gim.), tad bet kokia patirtis šiai ekipai yra ypač naudinga.

IMG 7762

G. Vileitos auklėtiniams patirtis yra ypač svarbi/Nuotr. aut. E. Žaldaris

View this post on Instagram

Toliau pristatome SKM B diviziono komandas

Naujienų sąrašas