Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

U15 B divizionas: ar pavyks patekti į kitą etapą?

2019 11 14 Erikas Petrikas/SKM.LT
Galingasis SKM kovotojas veržiasi arčiau krepšio
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) batalijos įsibėgėja ne tik A divizione, bet ir ne ką mažiau svarbiame B divizione. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) garbę B divizione gina net 15 komandų, kurios siekia ne tik įgauti žaidybinės praktikos, bet ir tikisi kovoti dėl aukščiausios prabos B diviziono medalių bei vietos kitąmet vyksiančiuose A divizionuose.

SKM.LT pristatys visas B diviziono komandas, o šią savaitę eilė atėjo U15 čempionato dalyviams.

Komandų įžvalgos, pastebėjimai yra SKM korespondento Eriko Petriko nuomonė.

„SKM-IV“ (treneris D. Sabaliauskas)

Šioje ekipoje didesnių pakitimų nebuvo, tačiau komandą paliko keli ypač svarbūs žaidėjai – Simas Prelgauskas, Matas Aidietis ir Džiugas Ričardas Jucius. Simas perėjo į dukterinę „Grizlių“ ekipą, o Matas su Džiugu papildė A divizione žaidžiančių ekipų gretas. Tai yra puikus D. Sabaliausko darbo įvertinimas, kadangi jo treniruojami žaidėjai nesėdi vietoje, o kaip tik kyla į viršų. Vis dėlto pagrindinis klausimas yra tas: ar pavyks „SKM-IV“ ekipai patekti į kitą etapą? Sezono pradžioje buvo patirti du ypač skaudūs pralaimėjimai ir iškovota viena pergalė prieš svečius iš Visagino. Rankų D. Sabaliausko auklėtiniams nuleisti nereikėtų, kadangi svarbiausios kovos laukia dar ateityje, o kovingumas, vienas kito palaikymas – dalykai, kurie D. Sabaliausko treniruojamai ekipai gali padėti iškovoti bilietą į kitą etapą.

BF6O0117

SKM gynėjo kamuolio varymo šou/Nuotr. aut. S. Čirba

„SKM-V“ (treneris A. Gliožeris)

Ši komanda yra „SKM-III Grizlių“ dublerinė ekipa, kurioje žaidžia žaidėjai, kuriems nepavyko patekti į pagrindinę „Grizlių“ rotaciją. Kaip ir visos „Glizlių“ komandos, taip ir ši – kovingumas, užsispyrimas, užsidegimas – pagrindiniai komandos ginklai, kurie gali padėti ilgalaikėje perspektyvoje. Kol kas penkerias rungtynes sužaidę „SKM-V“ krepšininkai yra it ant sparnų –  iškovojo 4 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Vis dėlto A. Gliožerio krepšininkams nosies jiems užriesti nereikėtų, kadangi laukia dar daug rungtynių, kuriose varžovai norės įgelti „SKM-V“ kariaunai. Ši komanda yra iš esmės naujai susiformavusi, tad patekimas į kitą „LIDL–MKL“ etapą būtų labai svarbus, didelis ir geras žingsnis į priekį.

IMG 7803

S. Prelgauskas sparčiai tobulėja ir yra arti debiuto A divizione/Nuotr. aut. Ieva Markūnaitė

Naujienų sąrašas