Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

U16 B divizionas: kovingumas ir patirtis

2019 11 20 Erikas Petrikas/SKM.LT
„SKM-III“ gynėjas organizuoja komandos išpuolį
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) batalijos įsibėgėja ne tik A divizione, bet ir ne ką mažiau svarbiame B divizione. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) garbę B divizione gina net 15 komandų, kurios siekia ne tik įgauti žaidybinės praktikos, bet ir tikisi kovoti dėl aukščiausios prabos B diviziono medalių bei vietos kitąmet vyksiančiuose A divizionuose.

SKM.LT šįkart pristato U16 B diviziono dalyvius.

Komandų įžvalgos, pastebėjimai yra SKM korespondento Eriko Petriko nuomonė.

„SKM-III“ (treneris Gediminas Bražionis)

Šią ekipą sukrėtė permainos vyriausiojo trenerio kėdėje – Antaną Gliožerį pakeitė Gediminas Bražionis. Nors ir įvyko šis pakitimas, tačiau komandos kovingumas, užsispyrimas ir dvasia liko tokia pati, kokia ir buvo pernai. Ši ekipa jau spėjo sužaisti 4 rungtynes, iš kurių iškovojo 3 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą. G. Bražionio treniruojami „SKM-III“ krepšininkai pernai pasiekė įspūdingą pergalių kiekį, tad galima tikėtis, jog šiemet pergalių kiekis liks toks pats, o atkrintamųjų etape „SKM-III“ parodys savo raumenis.

BF6O3055

G. Bražionio auklėtiniai/Nuotr. aut. Saulius Čirba

„SKM-IV“ (treneris Karolis Čyžius)

Ši komanda – „Drakonų“ ir „Riterių“ (2005 m. gim.) mišinys, kurį sudaro mažiau komandose žaidžiantys žaidėjai. Pagrindinis komandos tikslas turėtų būti kojų apšilimas su galingesniais varžovais, didesnis žaidimo laikas. Pagrindinis šios ekipos tikslas – patirtis, potencialo atskleidimas ir judėjimas į priekį.

Robertas Tabero

Robertas Tabero/Nuotr. aut. Elvis Žaldaris

Naujienų sąrašas