Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

U17 Rudens taurė – „SKM-I Vilniaus duonos“ rankose!

2021 09 20 SKM.lt

Nuotr. autorius: Ieva Markūnaitė

 

„SKM-I Vilniaus duonai“ U17 Rudens taurė sutvisko aukso spalvomis. Savaitgalį vykusiame kontroliniame turnyre Karolio Čyžiaus auklėtiniai iškovojo visas 4 pergales ir triumfavo Lietuvos sostinėje organizuotoje Rudens taurėje.

FOTOGALERIJA

„SKM-Vilniaus duona“ 62:49 nugalėjo broliškąją „SKM-II Riterių“ komandą, 59:42 įveikė KM „Žalgiris-I“, 63:49 KM „Žalgiris-II“ ir metais vyresnius 73:45 „SKM-II Liūtus“, kurie turnyre paskutinę akimirką dėl koronaviruso plitimo grėsmės pakeitė „VKM-I“ krepšininkus.

Turnyro naudingiausias žaidėjas (MVP) – „SKM-I Vilniaus duonos“ naujokas, ilgametis „SKM-II Riterių“ lyderis Orestas Katilauskas.

„Turnyro lygis buvo tikrai geras. Taip jau susiklostė, kad lyginant su praėjusiu sezonu, mūsų komandoje buvo tik 2 tie patys žaidėjai. Kadangi ekipoje rungtyniauja ir 1–2 metais jaunesnių žaidėjų, nelabai žinojome, ko galime tikėtis. Galiausiai gavosi taip, kad sužaidėme gerai – krepšininkai mane tikrai maloniai nustebino. Daugumoje rungtynių buvo intriga, kova, visi vaikai gavo laiko pasireikšti ir pajautė žaidimo malonumą“, – kalbėjo treneris K. Čyžius.

IMG 7510

 

„SKM-Riterių“ komanda, kuriai vadovauja Ignas Pagalys, per 4 rungtynes iškovojo 1 pergalę ir tenkinosi 5-ąja vieta. Vis tik 2 pralaimėjimai buvo patirti vos 1 ir 2 taškų skirtumais, o mače su būsimais turnyro nugalėtojais „SKM-II Riteriai“ buvo įgiję 10 taškų persvarą, tačiau jos neišsaugojo ir rungtynes pralaimėjo 49:62.

„Visų pirma, esame dėkingi K. Čyžiui ir SKM už gerą turnyro organizavimą bei visoms komandoms, kurios yra aukšto lygio ir atvyko į turnyrą. Mes gavome rimtą spyrį į užpakalį. Gerai, kad tai įvyko kontrolinėse, o ne oficialiose rungtynėse. Nors skirtumai nėra dideli, bet žaidimo kokybė buvo tikrai nekokia. Kaip tik dabar darau skautingą ir tikiuosi, padarysime tinkamas išvadas“, – SKM.lt svetainei kalbėjo I. Pagalys.

Treneris pasidžiaugė buvusio savo auklėtinio O. Katilausko pasirodymu, kuris tapo Rudens taurės naudingiausiu žaidėju.

„Labai džiaugiuosi už ilgametį „SKM-II Riterių“ lyderį Orestą, kuris dabar yra labai geroje formoje, įdeda daug darbo ir matome to rezultatus. Aš juo labai tikiu ir linkiu jam sėkmės „SKM-I Vilniaus duonos“ komandoje. Kalbant apie mus, labai tikiuosi, kad šį sezoną būsime nenuspėjama komanda, kurią sunku „išskautinti“. Džiaugiamės, kad „Riterius“ papildė Lietuvos jaunimo rinktinės narys Robertas Veličko bei Augustas Aukštuolis. Robertas parodė žaisti norą mūsų komandoje ir aš, kaip treneris, labai tuo džiaugiuosi. Tai – palaikantis, labai daug lyderio savybių turintis žmogus, kuris mus sustiprins.“

IMG 7439

 

Tuo metu 2 pergales per 4 mačus pasiekę Roko Kasparavičiaus treniruojami „SKM-II Liūtai“ Rudens taurėje užėmė 3 vietą. Nors U18 čempionatui besiruošianti komanda į turnyrą buvo pakviesta susidarius „avarinei situacijai, tačiau R. Kasparavičius džiaugiasi kontrolinėms rungtynėmis:

„Sezono pasiruošimo stadijoje norime sužaisti bent vienas kontrolines rungtynes per savaitę. Varžovus sekasi rasti sunkiai, tad netikėtai „gavę“ visą turnyrą tikrai nudžiugome. Įgavome daug geros patirties. Mums to tikrai reikėjo, Silpnybė pas mus visada ta pati – 4–5 pozicijos žaidėjų trūkumas. Stiprybė – komanda tikrai vieninga, kovinga.“

„SKM-I Vilniaus duona“ ir „SKM-II Riteriai“ MKL U17 čempionate kovas pradės spalio 10 d., o „SKM-II Liūtai“ U18 pirmenybėse startuos spalio 5 d.

IMG 7200

Naujienų sąrašas