Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vasario mėnesio „7 Days MVP“ – žingsnį į priekį žengęs K. Enam Adote

2020 03 10 Erikas Petrikas/SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Vasario mėnesis yra ypač svarbus kiekvienai komandai, kadangi artėjama prie svarbiausio sezono barjero – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) atkrintamųjų varžybų. Vasario mėnesio Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) B diviziono MVP tapo Deivido Zorubos treniruojamos „SKM-III“ ekipos auklėtinis Kajus Enam Adote, kuris padėjo savo komandai įtvirtinti pirmąją vietą grupėje U14 B divizione.

„SKM-III“ kariauna vasario mėnesį iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų. Pirmoji vasario mėnesio pergalė 68:44 buvo iškovota prieš kolegų „SKM-V“ ekipą, antrajame mače 87:30 buvo įveikti trakiškiai, o paskutiniame vasario mėnesio susitikime 75:59 pavyko atsirevanšuoti uteniškiams už pirmąjį ir kol kas vienintelį pralaimėjimą U14 čempionate.

„Kajus – mūsų komandos ilgametis žaidėjas, jis yra nuo pat pirmų žingsnių moksleivių krepšinio lygoje yra „SKM-III“ ekipoje. Šiemet yra tas sezonas, kuomet Kajus pradėjo žaisti tikrai gerą krepšinį. Pradėjo gerai pataikyti, drąsiai atakuoti krepšį, puikiai gintis, kas yra jo varikliukas. Jis perima labai daug kamuolių, priverčia varžovus nusimesti kamuolius į užribius ir suklysti. Be to, Kajus yra tas žaidėjas, kuris komandai duoda labai daug tiek puolime, tiek gynyboje. Dar kartą labai norėčiau pasidžiaugti, jog šį sezoną jis labai daug ir drąsiai pradėjo atakuoti krepšį – ir veržtis, ir mesti tritaškius bei būti didžiausiu galvos skausmu varžovams“, – pasakojo Kajaus treneris D. Zoruba.

Kajui, kaip ir kitiems būsimiems B diviziono naudingiausiems žaidėjams SKM gretose, atiteks išskirtinis prizas – dėžė skaniųjų 7 DAYS kruasanų ir specialiai jam sukurta SportCup.lt statulėlė.

Kiti į simbolinį B divizioną patekę SKM krepšininkai bus taip pat apdovanoti SKM partnerių dovanomis. Antram geriausiam B diviziono vasario mėnesio penketuko žaidėjui Rokui Garneliui („SKM-III“, U17, treneris Žilvinas Grušas) atitenka ne tik AUGA kokteilių rinkinys, bet ir šaunioji AUGA kuprinė.

Likę simbolinio penketo žaidėjai taip pat bus apdovanoti AUGA kokteilių rinkiniais. Šįkart sveikuoliški rinkiniai atitenka Žygimantui Kaurynas („SKM-III“, U14, treneris Deividas Zoruba), Pijui Daukui („SKM-IV“, U13, treneris Rokas Kasparavičius) ir Taurui Vaštakui („SKM-III“, U13, treneris Antanas Gliožeris).

MVP website 1 2

Simbolinis „7 DAYS penketukas“:

KAJUS ENAM ADOTE: U14, „SKM-III“ (3/0), treneris D. Zoruba.

ROKAS GARNELIS: U17, „SKM-III“ (2/1), trenerio Ž. Grušo komentaras: „Rokas vedė mūsų komandą į pergalę prieš „VKM-III“ komandą ir pelnė 24 taškus. Vienas stipriausių komandos žaidėjų, jeigu ateina susikaupęs ir nedaro nesąmonių – tada padeda labai komandai.“

ŽYGIMANTAS KAURYNAS: U14, „SKM-III“ (3/0), trenerio D. Zorubos komentaras: „Žygimantas yra labai puikus žaidėjas, į aikštelę išeina su puikia energija, puikiai nusiteikęs padaryti maksimumą. Kartais iš to didelio noro ne viskas pavyksta, bet tas didelis noras veda link gerų rezultatų. Jo tikslų siekimas yra labai didelis. Žygis stengiasi atsiduoti visu 100 procentu tiek gynyboje, tiek puolime.“

TAURAS VAŠTAKAS: U13, „SKM-III“ (2/0), trenerio A. Gliožerio komentaras: „Prisijungęs sezono pradžioje ir antroje jo dalyje vis daugiau laiko praleidžiantis su mumis, o tai puikiai matosi tiek asmeniniuose, tiek komandos rezultatuose. Skaito ne tik puikiai varžovų, bet ir komandos draugų žaidimą. Jei kažkas nueina į pagalbą, gynyboje padaro klaidų, tai Tauras pirmas žmogus, kuris užlopys gynybines spragas, kurios dažniausiai baigiasi perimtu kamuolių ir greita komandos ataka. Manau, artimiausiu metu mes jį išvysime ne tik mėnesio penketuke, bet kaip ir geriausią mėnesio žaidėją.“

PIJUS DAUKAS: U13, „SKM-IV“ (4/0), trenerio R. Kasparavičiaus komentaras: „Kaip tikras kapitonas labai gerai rungtyniavo tada, kuomet komandai labiausiai to reikėjo. Paskutinius mėnesius komanda praretėjusi dėl traumų, ligų ir panašių priežasčių, tad Pijus šiuo laikotarpiu tempė komandą už kelis tiek puolime, tiek gynyboje, tiek atsakingume. Linkiu tokią formą išlaikyti kuo ilgiau ir tuo pačiu užkrėsti komandos draugus.“

Naujienų sąrašas