Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Veržlusis bei agresyvusis G. Budrevičius – „Electrolux mėnesio MVP“

2019 02 09 Erikas Petrikas/SKM.LT
G. Budrevičius su nauja „SKM-II Eurosportas.lt“ apranga
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Naudingiausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) sausio mėnesio Lietuvos moksleiviu krepšinio lygoje („LIDL–MKL“), B divizione tapo Gytis Budrevičius.

„SKM-II Eurosportas.lt“ komanda (3/1) sausio mėnesį iškovojo 3 pergales bei patyrė 1 pralaimėjimą. A pogrupyje Donato Sabaliausko auklėtiniai užėmė 4-ąją vietą bei pateko į atkrintamąsias varžybas.

Pirmose mėnesio rungtynėse SKM krepšininkai patyrė skaudų pralaimėjimą 71:90 prieš „Vilniaus KM-IV“ ekipą, šventė pergalę 67:38 prieš „SKM-VI“, nugalėjo 95:57 „SKM-V“ bei 77:44 įveikė „Vilniaus KM-III“.

„Gytis – žaidėjas, kuris treniruočių metu visada stengiasi, atiduoda visą save, o rungtynių metu jis yra labai agresyvus, veržlus. Būdamas aikštelėje Gytis įneša naujų vėjų, naujos energijos į komandos žaidimą. Be to, jis visuomet stengiasi siekti aukščiausių rezultatų, kas man plika akimi matosi. Per pastaruosius metus jis savo žaidimu patobulėjo, žengė žingsnį į priekį. Taip pat Gytis žaidžia dėl komandos gerovės, negaili perdavimų komandos draugams.“ ,  – SKM.LT svetainei teigė D. Sabaliauskas.

Jam, kaip ir visiems būsimiems „LIDL–MKL“ B diviziono naudingiausiems žaidėjams SKM gretose, atiteks išskirtinis prizas – „Electrolux“ įsteigtas ir specialiai sportininkams sukurtas maisto maišytuvas „Sport blender“. B diviziono MVP laukia „SKM-Protų“ mūšis su naudingiausiuoju A diviziono žaidėju.

SKM.LT pakalbintas G. Budrevičius tiki, jog šis įvertinimas jam padės:

„Šis įvertinimas mane pradžiugino. Galbūt tai padės man įgauti pasitikėjimo savimi ir aš daugiau galėsiu prisidėti prie bendro komandos siekio – pergalės.

Mano nuomone, šiais metais gavau labai daug trenerio pasitikėjimo, o tai leido man atsiskleisti. Taip pat prie mano sėkmės prisidėjo gera atmosfera komandoje ir komandos draugų palaikymas.

Šiais metais mano komandai sekasi gerai. Mūsų, kaip komandos, tikslas yra patekti į finalinį ketvertuką ir ten parodyti gerus rezultatus. Komanda svajoja apie žaidimą A divizione.

Žaidėjams, siekiantiems šio titulo, patarčiau sunkiai dirbti ir atiduoti visas savo jėgas treniruočių bei rungtynių metu, mokytis iš savo klaidų ir visuomet klausytis bei atsižvelgti į trenerio patarimus.“ , – minėjo B diviziono MVP G. Budrevičius.

Gytis Budrevicius v2

G. Budrevičiaus gynyba GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje („GEALAN–SKL“)/Saulius Čirba nuotr.

Simbolinis „Electrolux mėnesio penketukas“

GYTIS BUDREVIČIUS: U17, „SKM-II Eurosportas.lt“ (3/1), treneris D. Sabaliauskas.

BENAS ŠIMANAUSKAS: U14, „SKM-IV“ (3/0), trenerio Antano Gliožerio komentaras: „Ko treneriui reikia aikštelėje, tą ir padaro. Beno žaidimas aikštelėje – juodas, nematomas darbas, kurio dažnai kiti nepastebi ir neįvertina. Jis yra vienas iš tų žmonių, kuriais galiu pasikliauti baudos aikštelėje.“

SIMAS PRELGAUSKAS: U14, „SKM-III“ (2/1), trenerio D. Sabaliausko komentaras: „Simas stengiasi, sunkiai dirba treniruočių metu. Žvelgiant mano akimis – šio sezono eigoje Simas patobulėjo. Jis taip pat žaidžia komandinį žaidimą, niekuomet nepagailės perdavimo komandos draugui bei visuomet palieka visą širdį aikštelėje. Simas – kovojantis vaikinukas.“

MATAS KLIMANTAVIČIUS: U16, „SKM-IV EMSI“ (3/0), trenerio Algirdo Milono komentaras: „Matas yra vienas stabiliausiai žaidžiančių žaidėjų visoje komandoje. Nors ir žaidžiame metais vyresnių čempionate – Matas toliau puikiai kovoja dėl atšokusių kamuolių. Viso čempionato metu jis žaidžia stabiliai, be jokių staigių žaidimo nuosmukių.“

ARIJUS VITUKYNAS: U13, „SKM-VI“ (1/1), trenerio Deivido Zorubos komentaras: „Labai darbštus, labai santūrus vaikinukas, uoliai dirba per treniruotes. Jis pas mane lanko antrus metus, bet jis yra padaręs ganėtinai didelį šuolį į priekį. Arijus gerai priima mano patarimus, o jei kažko ir nesupranta, tai nebijo, o prieina bei paklausia. Rungtynių metu puikiai susitvarko su jam skirtomis užduotimis, sugeba vadovauti komandai, nes jis yra pas mus įžaidėjas, nors ir jis yra aukščiausias, tačiau pasižymi geromis kamuolio varymo savybėmis, turi gerą aikštelės matymą, ganėtinai gerai skaito žaidimą, o ir pats gali užbaigti atakas tiek tolimais metimais, tiek prasiveržimais. Be to, Arijus turi tikrai didelį krepšinio IQ.“

Naujienų sąrašas