Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vicečempionais tapę „SKM-Grizliai IV“ apie A. Gliožerį: „Tai – geriausias treneris pasaulyje!“

2019 04 15 Erikas Petrikas, Balys ŠmigelskasSKM.LT
„SKM-IV Lazdynų Grizliai“ svaiginantį skrydį užbaigė iškovodami sidabro medalius
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

„SKM-IV Lazdynų Grizliai“ svaiginantį skrydį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) U14 B divizione užbaigė iškovodami sidabro medalius.

Antano Gliožerio auklėtiniai finale 63:78 (20:16, 16:27, 18:13, 9:22) nusileido „VKM-II“ komandai.

SKM-GRIZLIŲ STATISTIKA FINALO KETVERTE

FINALO FOTOGALERIJA 

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė vos du taškeliai, tačiau tuomet Edvino Justos vadovaujami varžovai surengė spurtą ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki mačo pabaigos.

Vicečempionais tapę „SKM-IV Grizliai“ pateko į Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) istorijos metraščius. Patekdama į stipriausiųjų aštuntuką A. Gliožerio komanda tapo pirmąja ekipa, kuriai pavyko tai padaryti būnant IV-ąja pagal pajėgumą komanda.

Lyg to būtų maža, fantastiškoje ir dramos kupinoje ketvirtfinalio serijoje SKM auklėtiniai sugebėjo iškovoti dvi pergales taško skirtumu prieš Šiaulių „Saulės“-ASKA I krepšinio akademiją (59:58 ir 73:72) ir visų nuostabai prasibrovė į finalinį ketvertą.

Pusfinalyje su Lazdijų atstovais sostinės krepšininkai taip pat nebuvo laikomi favoritais, tačiau sugebėjo įveikti varžovus 59:52 (17:4, 12:17, 14:14, 16:17). Būtent ši pergalė SKM auklėtiniams leido užsitikrinti sidabrinius apdovanojimus.

17 naudingumo balų vidurkį finalo ketverto metu fiksavę grizlis Deividas Pavliukoit pateko į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką.  Į penketuką taip pat pateko po 14,5 taško finaliniame ketverte rinkęs Ridas Barkovskis

Finalo rungtynes stebėjo SKM vadovybės nariai, daugelis trenerių, tarp kurių buvo ir SKM sporto konsultantas, Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ekspertas Rūtenis Paulauskas. 

 

„Manau, kad mes labai gerai sužaidėme seriją prieš Šiaulius. Tai buvo mūsų mažasis finalas. Pirmos mintys po finalo – peržaidimas su Panevėžiu ir noras patekti į A divizioną. Šį sezoną tobulėjo ne tik komanda, bet ir visa organizacija – vaikai, tėvai, treneriai, administracija. Manau, turėjome viską, kad patektume į finalinį ketvertą, o laimėti medalį ir iškovoti antrąją vietą yra kažkas fantastiško. Bet mes dar turime kur eiti į priekį ir turime kur tobulėti “, – džiaugėsi SKM treneris Antanas Gliožeris.

Iš viso U14 čempionate vieninga lyg kumštis SKM komanda per 23 rungtynes šventė net 20 pergalių.

„Manau, mano ir visos komandos sezonas buvo gan geras. Mes labai patobulėjome“, – užsikabinęs medalį ant kaklo teigė vienas grizlių lyderių R. Barkovskis.

„Sezonas tikrai buvo tikrai geras ir patekimas į TOP 8 ir TOP 4 mums buvo pirmas istorijoje. Atkrintamosiose nugalėjome Raseinius, Šiaulius, Lazdijus. Aš ir komanda atidavėme visas jėgas. Padarėme viską, ką galėjome ir didžiuojamės savo žaidimu, – sakė svarbus komandos žaidėjas Kajus Bartkus. – Peržaidimo serijoje su Panevėžio komanda mums reikės daugiau ryžtingumo, mažiau kvailų sprendimų į įgautos patirties šio ketverto metu. Mūsų treneris yra geriausias pasaulyje. Jis viską dėl mūsų galima padaryti ir yra visa širdimi atsidavęs tiek mūsų, tiek kitoms „Grizlių“ komandoms“.

Dabar A. Gliožerio auklėtiniai koncentruojasi į peržaidimo seriją su bendraamžiais iš Panevėžio arba Biržų. Serijos iki 2 pergalių nugalėtojas pateks į 2019–2020 m. sezono U15 elitinį A divizioną.

SKM MKL B divizione šį sezoną taip pat iškovojo aukso medalius, kuomet Mindaugo Noreikos vadovaujama „SKM-II Warranty Expert“ ekipa triumfavo metais vyresnių U17 čempionate.

Nors B diviziono batalijos šį sezoną jau baigtos, krepšininkams ir oranžinio kamuolio mėgėjams nuobodžiauti tikrai nebus kada. Jau šią savaitę prasidės A diviziono atkrintamosios varžybos.

DAUGIAU APIE NEEILINIUS GRIZLIŲ PASIEKIMUS ŠIAME SEZONE

 

Naujienų sąrašas