Vienintelėse savaitės rungtynėse – galinga Tomo Purlio auklėtinių pergalė

2021 04 02 skm.lt
SKM įsirašė galingą pergalę
Nuotr. autorius: E. Žaldario nuotr.

Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) užtikrintą pergalę įsirašė Tomo Purlio treniruojama Sostinės KM I–„Gealan“ (2/0) komanda, kuri A diviziono U15 pirmenybėse 100:51 (34:11, 26:13, 20:19, 20:8) sutriuškino Kauno KM „Žalgiris“ II (2/1) ekipą.

Tai – vienintelės šios savaitės MKL rungtynės, kuriose žaidžia mūsų mokyklos komandos.

T. Purlio auklėtiniams tai buvo antra galinga pergalė pirmenybėse – jie žengia be pralaimėjimų, o „Žalgiris“ II patyrė pirmą nesėkmę.

SKM komanda visus klausimus išsprendė jau pirmame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 12:0, o sužaidus keturias minutes jau pirmavo 21:2. Nors pataikė tik 3 iš 18 tritaškių, bet mūsiškiai išdalino net 28 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 20 kamuolių.

Sostinės KM I–„Gealan“ šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo Matas Buteliauskas – 20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Vis tik naudingiausiai žaidė Dovydas Buika ir Steponas Žilakauskis, abu surinkę po 24 naudingumo balus.

D. Buika pelnė 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius, o S. Žilakauskio sąskaitoje – 10 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų ir net 6 perimti kamuoliai.