Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vyriausioje SKM komandoje – paskutinio sezono svajonė

2019 10 15 Erikas Petrikas/SKM.LT

SKM.LT toliau tęsia straipsnių maratoną, kuris skirtas pristatyti 12 elitinių Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandų, kurios 2019–2020 m. varžosi 19-ąjame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) sezone.

Paskutinieji kovas „LIDL–MKL“ čempionate pradeda vyriausieji SKM krepšininkai. U18 A divizione dėl čempionų vardo kovos vienintelė mokyklos ekipa – „SKM-I“ (treneris Tomas Purlys).

Kaip ir pernai – pirmasis sezono susitikimas vyks su krepšininkais iš Marijampolės. T. Purlio kariauna į kovą stos jau šiandien 15:30 MRU (Ateities g. 20).

Galimų lyderių prognozė ir kitos įžvalgos yra SKM.LT korespondento Eriko Petriko nuomonė.

U18 ČEMPIONATAS

„SKM-I“: ar pavyks žengti į finalo ketvertą?

IMG 7110

Praėjusiame sezone T. Purlio kariauna neperžengė atkintamųjų etapo barjero. Jame lemiamose serijos trečiosiose rungtynėse buvo nusileista pajūrio krepšininkams. Šį sezoną „SKM-I“ ekipa pasitinka kiek atsinaujinusi – keli žaidėjai išėjo į antrąją komandą, o svarbiausias žaidėjas puolime Hubertas Pivorius nusprendė savo talentus perkelti anapus Atlanto. Nors komanda neteko svarbaus lyderio, kiti komandos žaidėjai turėtų pasitempti ir žaisti kur kas geriau. Net du šios SKM ekipos auklėtiniai sulaukė gero savo darbo įvertinimo – kvietimo žaisti antrojoje stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje. Tai yra Julius Vaitkus (Molėtų „Ežerūnas“) ir Matas Mačijauskas (Vilniaus „Perlas“), tad talento šiai komandai tikrai netrūksta. Kaip ir minėta prieš tai, nors ir komanda atsinaujino, motyvacija, komandiškumas ir užsidegimas niekur nedingsta. Visi žaidėjai turėtų būti puikiai pasiruošę sezono pradžiai. Be to, tai yra paskutinis sezonas šiai komandai „LIDL–MKL“ čempionate, tad troškimas iškovoti kuo daugiau pergalių turėtų būti aukščiausiame taške.

Prognozuojami komandos lyderiai: J. Vaitkus ir M. Mačijauskas. Šie du žaidėjai turėtų groti pirmaisiais komandos smuikais. J. Vaikus vasaros metu žaidė Vilniaus krepšinio lygoje, kur pasisėmė daug naudingos patirties rungtyniaujant su vyrais. Šie metai Juliui turėtų būti ypač svarbūs ir kur kas geresni. Na, o M. Mačijauskas patirties vyrų krepšinyje turi šiek tiek daugiau – nuo praėjusio sezono savo įgūdžius Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šlifavęs Matas per vasarą atrodo sustiprėjęs ir patobulinęs savo klaidinamų judesių arsenalą. Mačijauskas turėtų būti didelė grėsmė po varžovų krepšiu. Vertas paminėjimo yra ir Ernestas Stulgis, kuris starto penkete turėtų užimti H. Pivoriaus vietą.

Palinkėjimas komandai: patekimas į finalinį ketvertą.

T. Purlio komentaras: „Taip, išvažiavus Hubertui Pivoriui netekome lyderio, bet, manau, kiti turės šansą pasirodyti. Galbūt atsiras kiti, kurie patrauks komandą į priekį. Komandos tikslas – patekti į ketveriukę. Taip pat norėčiau palinkėti kuo mažiau traumų, o tėveliams kantrybės savo vaikų ir trenerio atžvilgiu!“

IMG 7109

Naujienų sąrašas