Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Žvilgsnis į MKL B divizioną – 8 SKM komandos tęsia kovą dėl titulo

2021 05 26 skm.lt
Treneris K. Čyžius
Nuotr. autorius: E. Žaldario nuotr.

Aštuonios Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos tęsia kovą dėl aukščiausių vietų Moksleivių krepšinio lygos (MKL) B divizione.

Mūsų komandos vis dar rungiasi U15, U14, U13 ir U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionatuose, o U16, U17 ir U18 amžiaus grupėse pasirodymus baigė jau visos SKM ekipos.

Viso B divizione sezoną pradėjo 17 SKM komandų, iš kurių devynios įveikė reguliaraus sezono barjerą.

Kviečiame iš arčiau susipažinti su situacija B diviziono atkrintamosiose varžybose.

U15 divizionas

Čia į atkrintamąsias žengė abi SKM komandos – Sostinės KM II–„Grifai“ ir Sostinės KM IV. 

Deivido Zorubos treniruojami „Grifai“ reguliariame sezone laimėjo visas ketverias rungtynes ir buvo geriausia A pogrupio komanda.

Aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių „Grifai“ susitiko su Šilutės SM ir laimėjo seriją 2:1. Ketvirtfinalyje jų laukia Utenos DSC iššūkis – pirmąjį susitikimą D. Zorubos ekipa laimėjo 71:66. Antrasis mačas vyks gegužės  27 d. Serijos laimėtojai žengs į finalo ketvertą.

Laimono Veličkos Sostinės KM IV į atkrintamąsias žengė iš trečios A pogrupio vietos, o aštuntfinalyje 0:2 nusileido Šilalės SM krepšininkams ir baigė savo pasirodymą.

U14 divizionas

Šiame divizione kovas pradėjo tik viena SKM komanda – Sostinės KM IV, treniruojama Antano Gliožerio. Reguliariajame sezone ji liko antra savo pogrupyje, o aštuntfinalyje po atkaklios kovos 2:1 palaužė Kretingos SM.

Šiuo metu Sostinės KM IV varžosi ketvirtfinalyje, kuriame serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0:1 prieš Kėdainių SC-„Pikenroll“. Antrasis susitikimas bus žaidžiamas gegužės 27 d. Vilniuje.

Seriją laimėjusi komanda keliaus į finalo ketvertą.

U13 divizionas

Šiose pirmenybėse į atkrintamąsias žengė abi mūsų komandos – Sostinės KM II-„Ereliai“ ir Sostinės KM III.

„Ereliai“ kol kas nėra patyrę pralaimėjimo – reguliariame sezone laimėjo visas ketverias rungtynes, o aštuntfinalyje 2:0 susitvarkė su Šilalės SM.

Donato Sabaliausko auklėtiniai ketvirtfinalio serijoje susikaus su Kauno KM „Žalgiris“ II. Serijos mačai numatyti gegužės 29, 30 ir birželio 1 (jeigu reikės) dienomis.

Artūro Leščinsko treniruojama Sostinės KM III į atkrintamąsias žengė iš trečios pozicijos ir šiuo metu aštuntfinalyje laukia lemiamo mūšio su Mažeikių SM – abi komandos pasidalino po pergalę išvykoje ir dabar rezultatas yra 1:1.

Trečiasis mūšis įvyks gegužės 26 d. Mažeikiuose, o pergalę iškovojusi komanda žengs į ketvirtfinalį ir toliau tęs kovą dėl čempionų titulo.

U12 „Pirmasis iššūkis“

Čia iš 8 startavusių SKM komandų į atkrintamąsias žengė lygiai pusė – keturios.

Mindaugo Noreikos treniruojama Sostinės KM I-„Outpro“ reguliariame sezone laimėjo visas septynias dvikovas ir laimėjusi B pogrupio varžybas žengė tiesiai į aštuntfinalį.

Likusios trys SKM komandos pogrupiuose užėmė 2-3 vietas ir žais papildomas serijas iki dviejų pergalių.

SKM VI (tr. Karolis Čyžius) žais prieš Palangos SC, SKM V (tr. Algirdas Milonas) – prieš V.Knašiaus KM IV, o SKM II (tr. Gediminas Bražionis) – Klaipėdos KM II.

Šios serijos vyks gegužės 26-birželio 2 dienomis ir jų nugalėtojai pateks į aštuntfinalį.

Įdomu tai, kad jeigu G. Bražiono treniruojama Sostinės KM II laimės serija prieš Klaipėdos KM II, aštuntfinalyje ji susitiks su varžovo laukiančia Sostinės KM I-„Outpro“.

Patekimo į ketvirtfinalį kaina – teisė kitą sezoną varžytis U13 A diviziono varžybose.

Naujienų sąrašas