Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Ant istorinio Gedimino kalno – IX SKM abiturientų kartos išleistuvės

2019 06 14 SKM.LT
Paskutinysis 2001 m. gim. vaikinų „Mes už sostinę“ sušukimas
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Trečiadienio vakarą Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai, administracijos nariai, treneriai užlipo į istorinį Gedimino kalną, ant kurio vyko antrosios šio tūkstantmečio kartos šventė – sporto mokyklos pabaigos diplomų įteikimas.

Šis gyvenimo etapas kiekvienam vaikinui bus labai įsimintinas, kadangi ko tik nebuvo sporto mokyklos laikais – pergalės, pralaimėjimai, džiaugsmas, liūdesys – viskas išgyventa kartu.

BF6O2335

2001 m. gim. karta su SKM diplomais, SKM direktoriumi ir treneriais/Nuotr. autorius S. Čirba

 „Krepšinis tai ne vien tik sportas, krepšinis nėra vien tik apie pergales, pralaimėjimus, bet krepšinis yra apie draugus, kompaniją, emocijas ir daug kitų dalykų, kurie padeda susivokti gyvenime,  kurie padeda gyvenime rinkti patirtį, o ta patirtis – emocijų valdymas, situacijų skaitymas, tam tikrose vietose kantrybės turėjimas.

Labai svarbu, jog krepšinis galėtų būti įrankis vaikinų gyvenimuose, kuriuo naudotųsi kiekvienas, kuris padėtų susirasti naujų draugų, pažinčių, padėtų išlieti emocijas, kurios susikaupia per sunkią darbo, mokslo ar kitą dieną. Linkiu, kad krepšinis, o galbūt ir bet koks kitas sportas būtų įrankis, kuris padėtų judėti į priekį, žengti žingsnį į pirmyn tobulėjimo kelyje“, – paskutiniuosius žodžius vaikinams tarė ir SKM direktorius Justas Jankauskas

BF6O2238

J. Jankausko patarimai jau buvusiems SKM auklėtiniams/Nuot. autorius Saulius Čirba

Ant to paties istorinio Gedimino kalno įvyko dar vienas istorinis momentas – paskutinysis 2001 m. gim. vaikinų kartos šūksnis „Mes už sostinę“, kurio metu į dangų buvo paleisti balionai su giliausiomis vaikinų svajonėmis.

Po šūkio SKM abiturientai pasuko į kartodromą „ElektroKartByKartlandas“, kur lenktyniaujant buvo praleistos paskutiniosios akimirkos kartu būnant it vienu kumščiu.

BF6O2401

Paskutiniai momentai būnant su visa komanda/Nuotr. autorius S. Čirba

Grįžę namo vaikinai džiaugėsi SKM įsteigtomis dovanomis, kurias kėlė į socialinius tinklus ir tuo pačiu metu dėkojo visai SKM bendruomenei, kuri buvo visos šios kelionės dalimi!

 „Treniruoti Naujininkų „Jaguarus“ teko kelerius metus prieš jų baigimą. Buvo nuostabu stebėti, kaip jie su kiekviena diena vis labiau tobulėjo tiek individualiai, tiek komandiškai. Bet labiausiai džiaugiuosi, kad jie tapo tikra šeima aikštelėje ir už jos ribų. Tai man yra didžiausias džiaugsmas. Buvo iškovoti keli medaliai, bet svarbiausia, kad tapome tikra šeima.

Didelis ačiū „Jaguarams“ už darbą! Jie yra tikri šaunuoliai! Dirbant su šia komanda įsiminė vaikinų sunkus darbas treniruotėse bei šypsenos rungtynių metu. O vaikinams linkiu nesustoti toliau siekti savo svajonių, atristi naujus iššūkius ir juos įveikti! Nebūtinai sporte, galbūt moksluose, darbuose. Gyvenimas ir jo grožis tik prasideda“, – trumpu komentaru ir palinkėjimais pasidalino „SKM Jaguarų“ treneris Ignas Pagalys

BF6O2268

Treneris I. Pagalys ir SKM direktorius J. Jankauskas/Nuotr. autorius S. Čirba

Naujienų sąrašas