Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Europos taurės rungtynėse – fantastiškas SKM auklėtinių taiklumas

2018 10 19 SKM.LT

Nuotr. autorius: Raymond Vyšniauskas

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Tigrų“ (U13) ir „Vilkų“ (U12) žaidėjai Europos taurės rungtynių didžiosios pertraukos metu pademonstravo pavydėtiną šaltakraujiškumą. Susitikimo tarp Vilniaus „Ryto“ ir Frankfurto „Skyliners“ pertraukos metu į aikštę žengę jaunieji krepšininkai dalyvavo SIL rengiamame įgūdžių konkurse.

FOTOGALERIJA

Į trijules pasiskirstę krepšininkai turėjo kuo greičiau įveikti atstumą nuo „kranto iki kranto“ („coast to coast“), įmesti iš po krepšio, o grįžtami į kitą aikštės pusę – pataikyti tritaškį.

Beveik 4 tūkstančių „Ryto“ sirgalių akivaizdoje krepšį be jokio papildomo apšilimo atakavę „Tigrai“ ir „Vilkai“ įrodė, kad treniruotėse ir rungtynėse išliejamas prakaitas atsiperka su kaupu. Stulbinamai taikliai krepšį iš toli atakavę SKM krepšininkai vertė aikčioti „Siemens“ arenoje susirinkusius žiūrovus ir renginio vedėją Joną Radzevičių: „Jeigu galvojome, kad čia mes užtruksime, tai pirmieji komandų atstovai parodė, kad jų toliašaudė artilerija yra veikianti puikiai. Laikas – fantastiškas“.

49 sek. tiek laiko prireikė, kol su užduotimi susitvarkė „Tigrų“ komandos žaidėjai Kasparas Jakučionis, Gantas Križanauskas ir Paulius Pilkauskas (treneris Arvydas Menkevičius). Netrukus finišavo ir „Vilkų“ komandą šioje rungtyje atstovavę Ignas Razdaigora, Joris Janulevičius ir Erikas Sirgėdas (treneris Tomas Urbelionis).

„Ačiū už puikų reginį Sostinės krepšinio mokyklos „Vilkų“ ir „Tigrų“ komandoms. Žiūrint į vaikinų veidus turbūt matote, kad didžiausia ir svarbiausia dovana jiems buvo pasirodyti prieš visą „Siemens arenos publiką“, – SKM auklėtinius sveikino renginio vedėjas J. Radzevičius.

Už nuotraukas dėkojame „Ryto“ fotografui Raymond Vyšniauskui.

 SIL įgūdžių konkurso vaizdo įrašas

Naujienų sąrašas