Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Ežerūno“ treniruotėje plušėję SKM MVP atskleidė gautas pamokas (video)

2018 01 11

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

„Svarbiausia, kad jie neišsigando, nebijojo atakuoti krepšio, veržtis, atlikti perdavimą ir priėmė teisingus sprendimus. Treniruotė buvo smagi“,  – šypsodamasis po jos kalbėjo Molėtų „Ežerūno“ vyriausiasis treneris Gintautas Vileita.

Trečiadienio vakarą trys naudingiausi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) mėnesio žaidėjai plušėjo bendroje treniruotėje kartu su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) klubu, o patarimus jiems žarstė ne tik G. Vileita, bet ir praėjusią savaitę ekipos trenerių štabą papildęs Europos čempionas Virginijus Praškevičius.

FOTO

„Kai žaidi prieš stipresnį varžovą, tau tai visuomet yra spyris eiti į priekį. Kai vasaromis į mūsų profesionalų treniruotes pasižaisti ateidavo Šarūnas Marčiulionis, Rimas Kurtinaitis ir kiti, tai mums būdavo didelė motyvacija. Atiduodavome viską, norėjome pasirodyti kuo geriau. Manau, vaikinai šiandien darė tą patį“, – optimistiškai mintis dėstė „Ežerūno“ strategas.

Kartu su Molėtų krepšininkais treniruotėje plušėjo lapkričio mėnesio naudingiausi (MVP) žaidėjai Paulius Matulionis („Capital Liūtai“, treneris Rokas Kasparavičius, U14, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) A divizionas), Edgaras Matveičenkovas (Lazdynų „Grizliai“, treneris Antanas Glliožeris,  U14, MKL B divizionas) bei gruodžio mėnesio MVP Bartautas Linartas („Warranty Expert“, treneris Mindaugas Noreika, U15, MKL A divizionas).

Gruodžio mėnesio MKL B diviziono SKM MVP tapęs Paulius Kazlovas treniruotėje negalėjo dėl patirto nosies lūžio. Jam prizas bus įteiktas jau kitą mėnesį.

rsz f6o1722

„Aišku, buvo sunkiau negu savo amžiaus treniruotėse, nes čia vyrai – aukšti, stiprūs. Esu labai laimingas, kad mano pasirodymą stebėjo ir tėveliai. Labai džiugu jausti jų palaikymą“, – pirmaisiais įspūdžiais po treniruotės dalijosi liūtas P. Matulionis.

Nustebino didelė vyrų ištvermė. Tai man davė daugiau praktikos, nes iš vyresnių yra ko pasimokyti“, – treniruotės naudą apibūdino „Warranty expert“ lyderis B. Linartas.  

Treniruotė buvo gana sunki, bet jaučiuosi gerai. „Ežerūno“ krepšininkai davė patarimų. Pavyzdžiui, jeigu esi laisvas, meti. Jeigu ne, atiduodi perdavimą arba žaidi „2 prieš 2“, – atskleidė grizlis E. Matveičenkovas.

Vaizdo įraše rasite ne tik epizodus iš jauniesiems talentams įsiminusios treniruotės su NKL klubu, bet ir krepšininkų tėvelių komentarus.

Geriausiems mokyklos krepšininkams SKM treniruotes su profesionaliais klubais dovanoja jau antrąjį sezoną.

SKM socialiniuose tinkluose

FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBETWITTER 

Naujienų sąrašas