Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„G-Stars” kviečia prisijungti prie išsikirtinės šokėjų komandos!

2018 09 25 SKM.LT
„G–Stars" kviečia prisijungti prie savo komandos
Nuotr. autorius: SKM.LT

Jau šį sekmadienį Vilniaus sporto ir kultūros festivalį sudrebins „2x2 Titanų kovos”. Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia išbandyti šį netradicinį formatą ir žaisti krepšinį kiek neįprastoje erdvėje – „Litexpo“ parodų rūmuose.

Kiekvienas į turnyrą užsiregistravęs dalyvis gaus ir bilietą į visos dienos festivalio renginius, todėl galės atrasti dar daugiau sau tinkančių pramogų ir veiklų.

REGISTRACIJA Į TITANŲ KOVAS

Visi Vilniaus sporto ir kultūros festivalio dalyviai galės nemokamai išbandyti kamuolių šaudyklę, o visi bent 13 metimų iš 25 pataikę dalyviai bus apdovanoti puikiais „VitirON KIDS“ prizais.  

Na ir kokios pramogos be krepšinio šokėjų? Visuomet pozityvios, grakščios ir žavios „G–Stars“ šokėjos sugrįžta į krepšinio aikštes ir kviečia susipažinti su atnaujinta savo programa.

„G–Stars“ merginos yra tarsi šeima, kurios visuomet palaiko viena kitą. Mokomės, džiaugiamės, svajojame ir viską išgyvename kartu. Kviečiame tapti mūsų šokių studijos dalimi – mokysimės įvairių šokio niuansų, keliausime po įvairias Vilniaus ir visos Lietuvos sporto arenas, patirsime daug smagių nuotykių!“, – prisijungti prie „G–Stars“ ragina šokių studijos vadovė Gražina Urbonienė.

„G–Stars" šokėjų palaikymas MKL finalo metu:

 „G–Stars“ amžiaus grupės

5–8 metų mergaitės

9–12 metų mergaitės

13–15 metų merginos

16–18 metų merginos

Kaina: 30 Eur/mėn.

Treniruočių laiką ir dienas galima rinktis.

Daugiau informacijos tel. 8 685 56364 arba el. paštu ggracina@gmail.com.

G–STARS FACEBOOK PASKYRA

G–STARS INSTAGRAM PASKYRA

 

View this post on Instagram

WOW WOW WOW❗❗❗

Naujienų sąrašas