Įspūdingai spurtavusi „Rivile“ – RKL finalo ketverte!

2021 04 27 skm.lt
K. Brusokas.
Nuotr. autorius: „Rivile“ nuotr.

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) pagrindu sudaryta Vilniaus „Rivile“ užtikrintai žengė į Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizono finalo ketvertą!

Mindaugo Noreikos auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namie 77:68 (16:16, 22:19, 26:17, 13:17) įveikė Kauno r. „Omega“ ekipą su Tadu Klimavičiumi priešakyje.

Seriją „Rivile“ laimėjo 3:2 ir šį savaitgalį kausis finalo ketverte Kėdainiuose. Vienu metu „Rivile“ serijoje atsiliko 1:2, bet nepalūžo ir atsitiesė.

Pusfinalyje „Rivile“ susitiks su „Tauragės“ ekipa, kurią reguliariame sezone įveikė dukart – 84:74 ir 90:71.

Pusfinaliai vyks gegužės 1 d., 13 ir 16 val.

Lemiame mače Vilniuje net neįpusėjus pirmam ketvirčiui čiurnos traumą patyrė vienas „Rivile“ lyderių Augustinas Kiudulas, kuris aikštėje daugiau nepasirodė.

Svečiai iš Kauno geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus 8 minutes bandė pavojingai nutolti – 16:7.

Vis tik po M. Noreikos paprašytos minutės pertraukėlės vilniečiai atsigavo – dar iki kėlinio pabaigos išlygino rezultatą, o pratęsę spurtą iki 11:0 išsiveržė į priekį.

Įtempta kova tęsėsi toliau, o antrą ir lemiamą spurtą „Rivile“ surengė po pertraukos. Geriau startavę kauniečiai vėl buvo priekyje 40:38, bet tada Gytis Valickas smeigė du tritaškius, po vieną pridėjo Evaldas Rastenis ir Gediminas Povilauskas, o atkarpą 19:3 laimėjusi „Rivile“ atitrūko 57:43.

Netrukus „Rivile“ susikrovė triuškinantį pranašumą ir užtikrintai triumfavo.

„Rivile“ ekipoje ryškiausiai spindėjo G. Valickas, sukratęs 29 taškus (4/8 trit.), o ekipos kapitonas Karolis Brusokas surinko eilinį dvigubą dublį – 11 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavima.

Vilniečiai šiose rungtynėse sustabdė ryškiausią „Omegos“ žvaigždę – daugybę metų Eurolygoje žaidusį Tada Klimavičių, kuris sukrapštė tik 8 taškus (2/8 dvit., 1/2 trit., 1/6 baud.).

„Rivile“: Gytis Valickas 29 (4/8 trit.), Karolis Brusokas 11 (14 atk. kam.), Evaldas Rastenis 14.

„Omega“: Eduardas Rogačiovas 24, Vaidas Bendikas 9, Tadas Klimavičius ir Evaldas Dainys po 8.