Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Įspūdingas sezono startas: kviečiame dalyvauti net trijuose „3x3" turnyruose!

2018 08 17 SKM.LT
Sostinėje startuoja krepšinio sezonas
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) sezonas startuos „3x3" turnyrų maratonu. Jau rugsėjo 8 d., šeštadienį, prie „Siemens" arenos kartu su reprezentaciniu sostinės klubu Vilniaus „Rytu" miesto gyventojams ir svečiams surengsime nepamirštamą visos dienos krepšinio fiestą. 

Visi užsiregistravusieji gaus po du specialiai šiam turnyrui sukurtus dalyvių marškinėlius, kuriuos papuoš pagal naujausias dizaino tendencijas sukurtas „Ryto" logotipas. Prizines vietas užėmusių komandų laukia vertingi prizai. 

KOMANDŲ REGISTRACIJA Į BC RYTAS 3X3 TURNYRĄ

rsz dsc05493

Rugsėjo 14 d., penktadienį, SKM kviečia į kasmetinį Justiniškių bendruomenės turnyrą, skirtą visiems sostinės krepšinio mėgėjams. Renginys nemokamas, o geriausių komandų, kaip ir visuomet, laukia dovanos!

KOMANDŲ REGISTRACIJA Į JUSTINIŠKIŲ BENDRUOMENĖS 3X3 TURNYRĄ

 F6O9136

Rugsėjo 16 d., sekmadienį, kviečiame dalyvauti „Tautų mugės" šeimų krepšinio turnyre. Gedimino prospekte šalia atnaujintos Lukiškių aikštės vyksiančiame turnyre į aikštę galės žengti visi – tėčiai, mamos, vaikai, broliai, seserys ir netgi šeimos draugas. Visi turnyro dalyviai gaus ypatingas „Tautų mugės“ dovanėles, rudens gėrybių, o nugalėtojams ir prizininkams atiteks taurės, medaliai ir rėmėjų įsteigtos dovanos.

KOMANDŲ REGISTRACIJA Į TAUTŲ MUGĖS 3X3 TURNYRĄ

F6O1144

Naujienų sąrašas