Lietuvos U16 rinktinėje – 3 SKM auklėtiniai

2021 08 17 skm.lt

Nuotr. autorius: Krepšinio namai

Pirmose U16 „FIBA Challenger" turnyro rungtynėse nesėkmę patyrė Lietuvos jaunučių rinktinė. Šiaurės Makedonijoje Remigijaus Bardausko auklėtiniai 65:73 (10:12, 15:17, 22:23, 18:21) pralaimėjo bendraamžiams iš Rusijos.

Pirmuosius du kėlinius rungtynės vyko taškas į tašką. Po didžiosios pertraukos rusai įgijo dviženklį pranašumą. Nors lietuviams pavyko sugrįžti į rungtynes iki kovinio atstumo, tačiau ketvirtajame kėlinyje varžovai vėl nutolo ir juos pasivyti pritrūko laiko.

Lietuvos garbę Skopjė mieste gina ir 3 Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai. Pirmadienio rungtynėse gynėjas Nojus Kulieša per 20,25 min. pelnė 8 taškus (2/3 trit., 1/2 dvit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Aukštaūgis Danas Kazakevičius per 18,52 aikštėje praleistas minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit.) atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 7 naudingumo balais.

Kitas priekinės linijos žaidėjas Ernestas Matulevič per 10,41 min. pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvit., 1/1 trit.) ir surinko 5 naudingumo balus.

Vyr. treneriui R. Bardauskui „FIBA Challenger" turnyre talkina du SKM treneriai – Karolis Čyžius ir Ignas Pagalys.

Šiandien, antradienį, lietuviai nuo 19:00 val. stos į kovą su Rumunijos krepšininkais, o trečiadienį susitiks su Prancūzija. Dar vėliau Lietuvos rinktinės laukia turnyro pusfinalis.