Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

LKL žaidėjas G. Radzevičius: laikas, praleistas SKM, man buvo labai svarbus

2018 07 25 Utenosjuventus.lt ir SKM.LT
G. Radzevičius su SKM apranga
Nuotr. autorius: SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) turi dar vieną Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) kalibro žaidėją. Birželio pradžioje Vilniaus „Rytas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su ilgamečiu SKM auklėtiniu Marek Blaževič, o pastarosiomis dienomis Utenos „Juventus“ bent trejiems metams susiejo ateitį su SKM absolventu Gyčiu Radzevičiumi.

Praėjusią savaitę 23-iąjį gimtadienį minėjusiam atletui sutartis su Utenos klubu tapo bene geriausia gimtadienio dovana.  

„Debiutuoti stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje siekiau jau seniai. Labai džiaugiuosi, kad tokia puiki organizacija suteikė man šansą praverti šios lygos duris. Natūralu, kad lygiai tarp LKL ir NKL čempionatų skiriasi, tačiau debiuto nebijau, kadangi esu pasiruošęs ir žinau ko reikia tikėtis. Laukiu savojo šanso, kol galėsiu įrodyti ko esu vertas“, – Utenosjuventus.lt svetainei kalbėjo G. Razdevičius.

„Gytis praėjusiais metais tapo naudingiausiu NKL krepšininku, kas įrodo, jog šios lygos marškinėlius jis jau išaugo ir yra pasiruošęs keltis į aukštesnį lygį. Pasirašėme trejų metų sutartį, nes iš patirties žinome, jog trejų metų terminas yra tinkamiausias atsiskleisti žmogui, ateinančiam iš NKL čempionato. Net neabejojame, kad Gytis komandai padės jau pirmaisiais sutarties metais, o ateityje turėtų tapti vienu svarbiausių klubo krepšininkų“, – pasirašytos sutarties naudą argumentavo „Juventus“ klubo direktorius Eimantas Skersis.

ae7e88d42d927613777d84b92b93fdf1

Pastaruosius du sezonus G. Radzevičius praleido Šakių „Vyčio“ gretose ir abu kartus padėjo komandai iškovoti NKL bronzos medalius.

Praėjęs sezonas G. Radzevičiui buvo ypatingas. Puikų sezoną turėjęs „Vyčio“ lyderis buvo pripažintas naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon–NKL“) reguliariojo sezono žaidėju.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) debiutuoti besiruošiantis krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 16,1 taško, atkovodavo po 6,5 kamuolio, atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo po 20,8 naudingumo balo.

197 cm ūgio vilnietis 2013–2014 m. atstovavo „SKM–Haribo“ komandai Sostinės krepšinio  A lygoje (SKL) ir tapo naudingiausi mėnesio žaidėju. Prieš tai G. Radzevičius 9 metus žaidė Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje (ŠMKA). 

„Labai džiaugiamės, kad SKM galėjo prisidėti prie G. Radzevičiaus tobulėjimo. Tikime, kad žaidimas „SKM-Haribo“ komandoje buvo didelis šuolis šio žaidėjo karjeroje. Mūsų komandoje Gytis buvo tikras lyderis ir tai patraukė RKL, NKL, o dabar ir LKL klubų dėmesį. Linkime sėkmės Gyčiui tolimesnėje karjeroje, o SKM toliau rūpinsis ir šlifuos savo talentus“, – mokyklos absolvento sėkme džiaugėsi vienas iš SKM įkūrėjų Andrius Čerškus.  

Vėliau G. Radzevičius prisijungė prie Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančio Kupiškio klubo, o jau kitame sezone apsivilko NKL ekipos Vilniaus „Perlo“ marškinėlius.

1902834 10152203516671293 964188959 n

„Krepšinio pagrindus įgavau pas trenerį Tomą Purlį, kuris šiuo metu dirba SKM ir vadovauja Lietuvos 16-likmečių rinktinei. Tai – puikus žmogus ir labai reiklus treneris, kuris moka paruošti jaunuosius krepšininkus ir tam turi puikią metodiką. Metai praleisti „SKM–Haribo“ komandoje man buvo labai svarbūs, nes būtent po to sezono susilaukiau RKL klubų dėmesio. Anksčiau to nebuvo“, – praeities prisiminimais su SKM.LT svetaine pasidalijo Gytis.

Iš sostinės kilęs krepšininkas pokalbio pabaigoje perdavė linkėjimus dabartiniams SKM auklėtiniams:

„Matau SKM kokybinį šuolį ir žinau, kad šiuo metu pagal sportinius rezultatus tai yra antra krepšinio mokykloje Lietuvoje. Tai rodo, kad mokyklos vadovai, kurie turi labai daug idėjų ir jas sėkmingai realizuoja, dirba teisinga kryptimi. Džiaugiuosi dėl SKM sėkmės. Jauniesiems krepšininkams linkiu toliau sunkiai dirbti, neprarasti tikėjimo savimi ir ateitimi. Nesvarbu, žaidi antroje ar trečioje komandoje, visada reikia stengtis ir neprarasti tikėjimo. Tai – raktas į sėkmę“.

REGISTACIJA Į SKM ATVIRŲ DURŲ DIENAS  

Naujienų sąrašas