Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

M. Noreika vadovaus „Ryto“ jaunimo krepšinio sistemai

2021 05 18 skm.lt
D. Gudelis ir M. Noreika
Nuotr. autorius: „Ryto“ komandos nuotr.

Vilniaus „Ryto“ jaunimo krepšinio sistemoje – dar vienas žingsnis į priekį. Nuo šiol perspektyviausių sostinės krepšininkų ugdymui vadovaus Mindaugas Noreika.

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) direktoriaus pareigas einantis M. Noreika savo ilgamečiu darbu spėjo užsitarnauti Vilniaus krepšinio bendruomenės ir partnerių pasitikėjimą.

Sudėtingu pandeminiu laikotarpiu M. Noreikos vadovaujama mokykla viena pirmųjų adaptavosi  prie esamos situacijos, sukurdama nuotolinių treniruočių procesą.

„Ryto“ organizacija subrendo turėti savo jaunimo krepšinio sistemos vadovą. Šios pozicijos žmogus turi būti puikiai susipažinęs su perspektyviausiais sostinės moksleiviais, glaudžiai bendradarbiauti su jų treneriais ir nuolat gyventi toje terpėje. Tikime, kad Mindaugas kartu su sporto direktoriumi Donatu Zavacku sudarys puikų tandemą ir ves mūsų organizaciją į priekį“, – teigė klubo valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

„Dėkoju už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę prisidėti prie „Ryto“ jaunimo sistemos. Labai sveikintina, kad klubo vadovybė stiprina jaunimo vadybos grandį. Tikiuosi, mano sukaupta patirtis ir žinios padės telkti Vilniaus jaunimo krepšinio bendruomenę ir bus didelė pagalba jaunimui siekiant savo tikslų“, – kalbėjo M. Noreika.

Šį sezoną 42-ejų krepšinio specialistas jaunimo pagrindu subūrė Vilniaus „Rivilės“ komandą, kuri laimėjo reguliarųjį Regionų krepšinio lygos (RKL) sezoną, o atkrintamosiose varžybose pasiekė didįjį finalą. Palyginimui, 2019–2020 m. sezoną „Rivile“ baigė būdama RKL turnyrinės lentelės viduryje. 

Vienas pirmųjų „Ryto“ jaunimo krepšinio vadovo darbų – Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir RKL žaisiančių „Ryto“ sistemos komandų trenerių štabų suformavimas.

M. Noreika ir toliau paraleliai tęs darbus SKM organizacijoje.

Naujienų sąrašas