MKL sugrįžime – tarpusavio kovos ir įspūdingas pasirodymas per 11 minučių

2021 03 22 skm.lt
P. Velutis
Nuotr. autorius: S. Čirbos nuotr.

Po penkių mėnesių pertraukos sugrįžo Moksleivių krepšinio lygos (MKL) kovos – svaitgalį jėgas po ilgos pauzės išbandė šešios Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos.

Jaunių U17 vaikinų čempionate susigrūmė dvi mūsų komandos – Sostinės KM I–„EMSI Gorilos“ 84:59 (16:18, 20:21, 29:12, 19:8) įveikė Sostinės KM II–„Liūtai“ krepšininkus.

Įpusėjus mačui kiek netikėtai pirmavo Roko Kasparavičiaus liūtai – 39:36. Vis tik po pertraukos „EMSI Gorilos“ smogė galingai – laimėjo trečią ketvirtį 29:12, per antrą rungtynių pusę varžovams leido įmesti tik 20 taškų ir iškovojo pergalę.

Algirdo Milono treniruojamai ekipai Paulius Velutis pelnė 21 (8/11 dvit.) tašką. „Liūtų“ gretose spindėjo Dastinas Morkūnas, kurio sąskaitoje – 25 taškai.

VISĄ STATISTIKĄ RASITE ČIA.

Jaunučių U16 čempionate Sostinės KM I–„Drakonai“ išvykoje 73:48 (21:14, 17:14, 23:8, 12:12) nugalėjo Tornado KM I-„Alburnus“ krepšininkus.

Karolio Čyžiaus auklėtiniai neleido nė karto pirmauti kauniečiams šiose rungtynėse, o triuškinamą persvarą susikrovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 23:8.

„Drakonams“ dvigubą dublį surinko Ernestas Matulevič – 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

U16 čempionate tarpusavyje susigrūmė dar dvi mūsų komandos – Sostinės KM II–„Riteriai“ (tr. Ignas Pagalys) 96:56 (19:11, 25:17, 30:19, 22:9) sutriuškino Sostinės KM III–„Grizlius“ (tr. Antanas Gliožeris).

„Riteriams“ net du krepšininkai pelnė daugiau nei 20 taškų – Oresto Katiliausko sąskaitoje 23, o Kristupo Čivilio 21, tačiau naudingiausiai žaidė įspūdingą pasirodymą surengęs Titas Dabriega.

Jis vos per kiek daugiau nei 11 minučių pelnė 7 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir su 24 naudingumo balais buvo geriausias rungtynių žaidėjas.

„Grizliams“ Benas Šimanauskas surinko 10 taškų.

U14 berniukų čempionate po atkaklios kovos suklupo Sostinės KM II – Gintauto Vileitos auklėtiniai namie 78:81 (24:22, 24:21, 12:19, 18:19) nusileido Klaipėdos KM I.

Likus žaisti 23 sekundes po keturių iš eilės Mykolo Benečio taškų SKM krepšininkai išsiveržė į priekį 76:74. Tokia pačia atkarpa atsakė ir varžovai, vėl išsiveržę į priekį 78:76, bet Rokas Židžiūnas išlygino rezultatą.

Varžovai lemiamai atakai turėjo šešias sekundes ir to užteko – Tadas Augustauskas smeigė skaudų tritaškį. Nojus Paulauskas dar bandė išplėšti pratęsimą, bet nesėkmingai.

SKM ekipai N. Paulauskas surinko 19 (4/11 trit.), M. Benetis 13, Benas Redecki 10 taškų.

Savaitės TOP–5. Titas Dabriega ir Kristupas Čivilis (abu Sostinės KM II–„Riteriai“), Paulius Velutis (Sostinės KM I–„EMSI Gorilos“), Dastinas Morkūnas (Sostinės KM II–„Liūtai“), Ernestas Matulevič (Sostinės KM I–„Drakonai“).