Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pasiruoškite sezonui ir tapkite lyderiais: „SKM Talent Camp“ skelbia papildomą atranką!

2019 07 18 SKM.LT
„SKM Talent Camp“ – visapusiškai jūsų vaikui naudinga stovykla
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Beprotiško susidomėjimo sulaukusi Sėkmingiausios krepšinio mokyklos (SKM)„Talent Camp“ stovykla skelbia papildomą atranką.

Stovykloje orientuojamasi į būsimus pirmokėlius ir jų adaptaciją moksleivių krepšinyje. Būsimi pirmokai šioje stovykloje, skirtingai nei darželyje, krepšinį žaidžia žymiai erdvesnėje sporto salėje, dirba su keliais treneriais ir mėto į standartinio dydžio krepšį.

Pernai vykusi stovykla parodė, jog „SKM Talent Camp“ lankę būsimi pirmokėliai sezono metu greičiau adaptavosi prie pasikeitusių erdvių, krepšinio taisyklių ir rudenį tapo savo komandų lyderiais.

Dvi treniruotės per dieną, profesionalių krepšininkų apsilankymas, sveikas maistas, įvairūs sveikatos tyrimai ir rekomendacijos, pramogos stovyklavietėje ir už jos ribų, trenerių priežiūra – visa tai garantuoja „SKM Talent Camp“!

Norite, kad jūsų vaikas vasarotų būtent taip? Susisiekite su „SKM Talent Camp“ stovyklos koordinatoriumi, krepšinio treneriu Aivaru Girčiu, kuris suteiks visą reikalingą informaciją.

Treneris Aivaras pasirengęs atsakyti į jūsų klausimus bet kuriuo jums patogiu metu. Rekomenduojame nesnausti – vasara, deja, jau persirito į antrąją savo pusę, o vietų skaičius geriausioje vasaros stovykloje – ribotas.

Trenerio Aivaro Girčio telefono numeris: +370 683 27265, el. paštas: skm.aivaras@gmail.com. 

Vasarok su čempionais!

 

View this post on Instagram

Startavo „SKM Talent Camp“ stovykla

Naujienų sąrašas