Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pradėk savo vasarą dabar – SKM kviečia išsirinkti stovyklą!

2021 03 10 skm.lt
Akimirka iš Karklės stovyklos
Nuotr. autorius: S. Čirbos nuotr.

Dabar – pats metas pradėti planuoti, kaip praleisite vasaros atostogas. Sostinės krepšinio mokykla (SKM) pasiruošusi Jums padėti – pasiūlyti puikias ir dalyvių jau pripažintas stovyklas!

Aktyvus poilsis, naudingai ir nepamirštamai praleistas laikas, prasmingas laisvalaikis, nauji draugai ir krūva įspūdžių – tai vienija visas SKM vasaros stovyklas.

Itin didelis dėmesys čia bus teikiamas ne tik tam, kad dalyviai grįžtų su plačia šypsena veide, bet ir saugumui. SKM užtikrins, kad stovyklų metu bus laikomasi visų tuo metu galiosiančių saugumo reikalavimų dėl COVID-19 pandemijos. Jeigu dėl situacijos šalyje nebus galimybės vykdyti stovyklų, SKM grąžins visus sumokėtus pinigus.

Tikime, kad ši vasara ir vėl bus kupina įspūdžių – tuo pasirūpinsime mes, o Jums tereikia išsirinkti vieną iš keturių stovyklų!

„SKM Summer Camp’21“

REGISTRACIJA!

Data: birželio 17-liepos 2 d.

Vieta. Planuojama stovyklą rengti Vilniaus mikrorajonuose – Balsiuose, Lazdynuose, Pilaitėje, Šeškinėje, Justiniškėse ir miesto centre esančiose mokyklose.

Kaina. 229 eu.*

* nesant galimybei vykti į dviejų savaičių pamainą, prašome užpildžius registracijos formą apie tai informuoti el. paštu stovyklauk@skm.lt.

Amžius. 5-11 m.

„Summer Camp“ stovykla padės energingai pradėti vasarą – dviejų savaičių trukmės pratybų metų jaunieji krepšininkai ne tik žais krepšinį – jų laukia pokalbiai su profesionaliais krepšininkais, daugybė turnyrų, linksmų estafečių, konkursų, darbas su šauniais SKM treneriais.

Stovyklos dalyviu registracija C 1

„SKM Karklė Camp’21“

REGISTRACIJA!

Data:

* I pamaina – nuo liepos 19 d. iki liepos 29 d.;

* II pamaina – nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 10 d.

Vieta. Karklė, Žilvičio stovyklavietė.

Kaina. SKM auklėtiniams – 325 eurai, ne SKM – 345.

Amžius. 6-18 metų.

SKM Karklė Camp stovykla pasižymi šiuolaikiškais, vaikų ir paauglių psichologiją išmanančiais vadovais bei treneriais, kruopščiai suderinta pramogų ir sporto programa. Stovyklą unikalia daro ir jos lokacija – tai yra bene vienintelė stovyklavietė Lietuvoje, kuri įsikūrusi vos 100 m nuo jūros kranto.

Stovykloje laukiami visi, kurie mėgsta derinti krepšinį ir aktyvų poilsį, o po treniruočių pramogauti Baltijos pajūryje.

Stovyklos dalyvių laukia 2–3 treniruotės per dieną, krepšinio, futbolo, tinklinio turnyrai, pažintiniai žaidimai ir draugai visam gyvenimui. Kiekvieną vakarą krepšininkų lauks įvairūs pasirodymai didžiojoje stovyklos scenoje, susitikimai su specialiais svečiais, diskotekos.

„SKM Season Start Camp’21“

REGISTRACIJA!

Data:

* I pamaina – rugpjūčio 18-24 d.

* II pamaina – rugpjūčio 25-31 d.

Vieta. Šeškinė, Maironio progimnazija.

Amžius. 5-9 m.

Stovykla orientuota į sklandesnę pirmokų integraciją į mokyklinį krepšinį, bet tinkama tiek darželinukams, tiek pradinukams. Čia vyks vaikų supažindinimas su mokyklos aplinka ir treneriais, kurie padės prisitaikyti prie naujų, jiems dar neįprastų erdvių, standartinių krepšių, aikštės matmenų ir daugelio kitų niuansų, su kuriais darželyje susidurti netenka.

Su vaikais dirbs ilgametę patirtį dirbant su darželinukais ir mokyklinukais sukaupę SKM treneriai, jų laukia įvairus ir smagus laisvalaikis!

Skills Camp’21REGISTRACIJA!

Data:

*
I pamaina liepos 10-16 d. (treneriai Rokas Kasparavičius ir Gediminas Bražionis);

* II pamaina liepos 17-23 d. (tr. Tomas Urbelionis ir Arvydas Menkevičius);

*III pamaina liepos 24-30 d. (tr. T. Urbelionis ir Tomas Purlys).

Vieta. Ignalina.

Kaina. 320 eurų.

Amžius. Įvairus.

Ši stovykla siūlo neeilinę galimybę tapti geresniu krepšininku ir patobulinti savo įgūdžius krepšinio aikštelėje su patyrusiais treneriais. Stovykla skirta jau pažengusiems krepšininkams, norintiems tikslingai pagerinti individualius gebėjimus.

Ignalinoje vyksiančių stovyklų treniruočių privalumas – darbas vyks mažose grupėse (po ~10 vaikų), tad dėmesio ir patarimų sulauks kiekvienas.

Stovyklos dalyviams treniruotes ves ir patarimus dalins patyrę, pripažinti ir savo darbą išmanantys treneriai.

Naujienų sąrašas