Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

R. Kaukėno 3x3 krepšinio turnyras – jau birželį!

2021 05 25 skm.lt

Daugiau nei pusmetį trukęs laukimas bus nutrauktas su trenksmu – krepšinio kovų pasiilgę entuziastai jau netrukus susikaus tradiciniame 3x3 turnyre „Už pergalę gyventi“, kurį organizuoja Rimanto Kaukėno paramos fondas ir Sostinės krepšinio mokykla (SKM).

Turnyras įvyks birželio 12 d., šeštadienį, laisvalaikio ir sporto aikštyne prie Baltojo tilto. Dalyviai čia ne tik smagiai praleis laiką – juk dėl karantino visi esame be galo pasiilgę renginių ir krepšinio – bet prisidės prie kilnaus tikslo ir prisijungs prie pagalbos vėžiu sergantiems vaikams.

Turnyro nugalėtojų laukia vertingi rėmėjų įsteigti prizai, susitikimai su žymiais šalies krepšininkais ir atlikėjais. 

„Nepaprastai džiugu, kad ši graži krepšinio šventė jau tapo kasmetine tradicija, kurios labai laukia ne tik žaidėjai, bet ir jų šeimos nariai bei turnyro svečiai. Dar prieš pradedant registraciją dalyviai dažnai mums skambina pasiteirauti turnyro datos, kad galėtų planuoti savo atostogas, nes jiems svarbu jo nepraleisti ir dalyvauti. Mums tai didžiulė garbė ir labai svarbus įvertinimas. 

Šis krepšinio turnyras tikrai yra išskirtinis, kadangi kartu suvienijusios jėgas komandos kovoja ne tik už savo laimėjimą, bet už pačią svarbiausią pergalę gyventi!“, – sako fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Turnyre tikimasi sulaukti apie 150 komandų, kurios varžysis aštuoniose skirtingose amžiaus grupėse.

Dėmesio! Turnyre galės dalyvauti tik galimybių pasą arba neigiamą COVID-19 testo atsakymą turintys asmenys. Pagal galiojančią tvarką asmenims iki 16 metų galimybių paso arba neigiamo testo nereikia. Visi likę dalyviai, neturintys galimybių paso, galės atlikti nemokamą COVID-19 testą Lukiškių aikštėje arba prie Baltojo tilto. Jį atlikti reikėtų likus dienai iki turnyro pradžios.

Renginio dieną dalyviai organizatoriams turės pateikti galimybių pasą arba neigiamą testo atsakymą patvirtinantį dokumentą.

Dalyviai, kurie neturės galimybių paso arba neturės neigiamo COVID-19 testo atsakymo turnyre dalyvauti negalės. Jeigu dėl šios priežasties komanda nesurinks bent trijų žaidėjų, ji bus diskvalifikuojama, o starto mokestis – negrąžinamas.

Jeigu dėl tuo metu šalyje galiosiančių draudimų bus neįmanoma surengti turnyro, jis bus perkeltas į vėlesnę datą.

Turnyro starto mokestis komandai – 70 Eur. Dėmesio! Registracija brangs. Nuo birželio 1 d. – 80 eurų, birželio 8 d. – 90 eurų. Registracijos pabaiga – birželio 10 d., 12.00 val.

Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

Naujienų sąrašas