Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM sezono startas – jau šį šeštadienį

2018 09 03 SKM.LT ir SOSTINESKL.LT

Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) sveikina savo bendruomenę su naujaisiais mokslo metais ir linki, kad naujasis sporto sezonas jauniesiems krepšininkams atneštų kuo daugiau nepamirštamų akimirkų.

Jau artėjantį šeštadienį krepšinio sezoną kviečiame atidaryti įspūdingame SKM, Vilniaus „Ryto“, ir Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamame gatvės krepšinio 3x3 turnyre. Šiai oranžinio kamuolio fiestai išskirtinių atspalvių suteiks ištikimi sostinės krepšinio partneriai: APOLLO boulingasjaponų restoranas „Kamikadzė“ bei „Lays Lietuva“.

Nori atsidėkoti ir skatinti sportą

Renginio rėmėjai džiaugiasi, jog yra organizuojami tokie turnyrai ir noriai prie jų prisideda. Pasak APOLLO boulingo rinkodaros projektų vadovės Jolantos Reisonaitės, labai svarbu skatinti vilniečius judėti ir būti fiziškai aktyviems: „Mes patys esame tarsi pramoginė sporto šaka, todėl mums labai svarbu palaikyti žmones, kuris sportuoja ar tik nori pradėti tai daryti. Smagu, kad tokiuose renginiuose susiburia galybė skirtingų interesų žmonių, gali pajusti, ką reiškia būti komandos dalis, o tai – labai svarbu.“

Tokios pat nuomonės yra ir „Lays Lietuva“ jaunesnysis pardavimų pagrindiniams klientams vadovas Ričardas Svidenis: „Labai palaikome krepšinio mėgėjų aktyvumą, norime skatinti juos, kad jie kuo daugiau sportuotų ir būtų sveikos bei atsakingos asmenybės. Mums svarbu palaikyti renginius, kurie siekia būtent to.“

Japonų restorano „Kamikadzė“ savininkai Keishi Yamauchi ir jo žmona Jurgita pabrėžė,  kad įsteigti prizai yra tam tikras atsidėkojimas pačiam Vilniaus miestui.

„Vilnius yra viena didelė šeima, kuri mane priėmė kaip savą, nepaisant to, kad esu iš užsienio. Noriu atsidėkoti ir visuomet stengiuosi palaikyti tokias gražias bendruomeniškumo iniciatyvas. Šis renginys, suburiantis žmones, leidžiantis ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir susirasti naujų draugų, tam puikiai tinka“, - savo mintimis apie „Ryto“ gatvės krepšinio 3x3 turnyrą dalijosi japonų restorano „Kamikadzė“ įkūrėjas Keishi Yamauchi.

Pramogų ir dovanų lietus

Turnyro dalyvių laukia ne tik puikūs prizai, bet garantuojamos ir puikios emocijos, todėl visus krepšinio mylėtojus kviečiame burtis į komandas ir naująjį sezoną pasitikti išbandant jėgas „Ryto“ gatvės krepšinio 3x3 turnyre.

Registracija į turnyrą vyks iki rugsėjo 6 d., 18 val.

REGISTRACIJA VYKSTA ČIA

Nuo pat ryto šalia „Siemens“ arenos vyks ne tik  3x3 krepšinio turnyras klubo taurei laimėti, bet ir dar gausybė veiklų. „Ryto“ arenoje sirgaliai galės išvysti pagrindinės komandos žaidėjus bei naująjį Vilniaus klubo trenerį Dainių Adomaitį. Arenoje vyks jau istorija tapusios atributikos išpardavimas, o „Rytas Dance Team“ merginos privers paprakaituoti atviroje treniruotėje. Jos vėliau pristatys ir naujosios atributikos kolekciją. Sirgaliai renginio metu galės pirmieji įsigyti simbolikos su naujuoju klubo logotipu.

Visi turnyro dalyviai gaus net po dvejus marškinėlius su naujuoju Vilniaus „Ryto“ logotipu, o Lietuvos krepšinio federacija (LKF) visoms pirmąją vietą kiekvienoje amžiaus grupėje užėmusioms komandoms dovanos bilietus į Lietuvos rinktinės dvikovą su Latvija „Siemens“ arenoje.

BACK TO SCHOOL

Naujienų sąrašas