Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM trenerių komandą papildė A. Gronskis

2021 08 23 SKM.lt
A. Gronskio akimirka
Nuotr. autorius: P. Žukausko

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) jubiliejinį – 15-ąjį – sezoną pasitinka su dar viena malonia žinia. Prie SKM trenerių komandos prisijungė patyręs specialistas Arvydas Gronskis.

47 metų krepšinio žinovas A. Gronskis treneriu dirba jau daugiau kaip dvidešimt metų. Jo karjera prasidėjo 1996 metais, Vilniaus „Sakalų“ komandoje.

A. Gronskis – viena ryškiausių naujų figūrų visoje SKM šeimoje. Kiek anksčiau specialistas dirbo ir tuometinio Vilniaus „Lietuvos Ryto“ vyr. treneriu.

2009 ir 2010 metais A. Gronskis kaip treneris yra tapęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu.

„Tai yra naujas iššūkis, naujas lapas. Tikrai džiaugiuosi prisijungęs prie SKM šeimos. Laukia nauji darbai, nauji iššūkiai. Viskas bus gerai.

Ir tėveliams, ir auklėtiniams norėčiau palinkėti kantrybės ir sportinio užsispyrimo. Šių savybių neabejotinai prireiks šiame ilgame tobulėjimo procese“, – pasitikdamas naują sezoną sakė A. Gronskis.

Treneris atskleidė, kad gavęs pasiūlymą tapti SKM treneriu ilgai nedvejojo. Mat beveik visą karjerą specialistas rinkosi mieliau dirbti su jaunimu, nei su labiau patyrusiais krepšininkais.

Tiesa, specialisto sprendimą prisijungti prie SKM palengvino ir žinojimas, kad tai – jau trečius metus iš eilės geriausia krepšinio mokykla Lietuvoje.

„Smagu žinoti, kad prisijungiu prie tikrai labai gerai dirbančio kolektyvo. Jeigu jie sulaukia tokių įvertinimų, reiškia, kad ne veltui. Džiugu bus prisidėti prie viso to ir pačiam.

Kartu tai šiek tiek ir įpareigoja – dirbti geriausioje šalies mokykloje yra privalumas, bet čia, natūralu, yra ir aukšti reikalavimai“, – sakė A. Gronskis.

Naujienų sąrašas