Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM už ilgametį darbą padėkojo G. Razučiui ir Ž. Grušui

2020 07 14 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt

 

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) už ilgametį darbą padėkojo treneriams Gintarui Razučiui ir Žilvinui Grušui.

„Trenerių kaita – natūrali krepšinio mokyklos proceso dalis. Dėkojame treneriams už jų kokybišką, nuoširdų ir ilgametį darbą SKM organizacijoje. Kasdienis Gintaro ir Žilvino darbas su jaunaisiais krepšininkais neabejotinai prisidėjo prie to, jog šiandien galime vadintis didžiausia ir geriausiai dirbanti krepšinio mokykla Lietuvoje. Linkime treneriams kuo didžiausios sėkmės tolimesniuose jų profesiniuose ir asmeniniuose gyvenimuose“, – sakė SKM direktorius Tomas Urbelionis.

G. Razutis SKM organizacijoje jaunuosius vilniečius oranžinio kamuolio paslapčių mokė nuo 2012 m. 51-erių specialistas savo trofėjų kolekcijoje turi 2011 m. su Lietuvos jaunučių rinktine iškovotą Europos olimpinio festivalio auksą. 2008 m. kartu su Lietuvos jaunių rinktine treneris taip pat pasiekė Senojo žemyno čempionato sidabro medalius.

Praėjusią vasarą G. Razučio vadovaujama Lietuvos kurčiųjų rinktinė tapo planetos vicečempione, į priekį praleidusi tik Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkus.

Ž. Grušas SKM krepšininkus ugdė nuo 2010 m. Prieš pora metų specialistas įgijo FIBA Europe krepšinio trenerio sertifikatą (FECC). Prestižiniuose kursuose 38-erių treneris sėmėsi patirties iš tokių didžiųjų krepšinio protų kaip Pablo Laso ir Pedro Martinezo.

Artimiausiu metu SKM trenerių kolektyvą papildys du nauji specialistai. 

 

Naujienų sąrašas