Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vasario 16 d. švęskime kartu – kviečiame į SKM šeimų protmūšį!

2021 02 08 skm.lt
Protmūšyje laukia 40 klausimų
Nuotr. autorius: SKM.lt nuotr.

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia savo bendruomenės narius į protmūšį, skirtą paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Protmūšio metu smagiai praleisite laiką su šeima, pasitikrinsite žinias ir galėsite laimėti vertingus prizus!

Protmūšis vyks vasario 16 d., 19 val. Įprastai šią dieną susitikdavome mokyklos žvaigždžių šventėje – visi suprantame, kad šįmet tai neįmanoma, bet be gerų emocijų Jūsų nepaliksime!

Protmūšis bus skirtas tik SKM auklėtiniams ir jų šeimoms – prizus galėsite laimėti tik Jūs. Žaisime komandomis – viena šeima sudarys vieną komandą ir negalės žaisti kaip atskiri dalyviai.

Žaidimą sudarys 40 klausimų – 20 apie SKM ir krepšinį ir tiek pat apie Lietuvos istoriją. Pirmieji klausimai bus lengvesni, skirti ir mažesnio amžiaus vaikams, kita dalis – sunkesnė, skirta jų tėveliams ar kitiems šeimos nariams.

30 geriausių dalyvių apdovanosime prizais, o čempionų laukia tikrai įspūdingas ir vertingas prizas, kurį įsteigė „Lituanica Cycles“ parduotuvė – 500 eurų vertės kuponą įsigyti dviračiui

Renginio dalyviams prizus įsteigs „Teva Baltics“, „Vilandra“, Lietuvos krepšinio federacija (LKF), Sostinės krepšinio lyga (SKL), Nacionalinė krepšinio lyga (NKL), Vilniaus miesto savivaldybė, „Vilniaus duona“, „Sportcup“, „Sportpoint.lt“, „Meze“, „Choice4Fit“, „Agotos gryčia“, „Crowne Plaza Vilnius“, „Geimink.lt“, „Haribo“, „Vilniaus pergalė“, „ZeroZero.lt

Registruokitės jau dabar ir susimatome vasario 16 d.! Planuojama protmūšio trukmė – 1,5 val.

REGISTRACIJĄ IR TAISYKLES RASITE ČIA.

 

Naujienų sąrašas