Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Visi SKM auklėtiniai ir toliau sportuos nuotoliniu būdu

2020 12 14 skm.lt
Treniruotės ir toliau vyks nuotoliniu būdu
Nuotr. autorius: S. Čirbos nuotr.

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) reaguodama į pastaruosius kelis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir Lietuvos Vyriausybės nutarimus praneša, kad treniruotės ir toliau bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki sausio 31 d. ir šiuo laikotarpiu neformalaus ugdymo pratybos yra draudžiamos.

Penktadienį taip pat paskelbta, kad LKF Vykdomojo komiteto posėdyje buvo priimtas nutarimas dėl Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) varžybų lygio tvirtinimo ir priskyrimo aukšto meistriškumo sporto varžyboms.

Tai reiškia, kad į krepšinio treniruotes galės grįžti U14 – U19 amžiaus grupių MKL merginų ir vaikinų komandos, kurios rungtyniauja tiek A tiek B divizionų varžybose, nes būtent jų pagrindu yra sudaromos oficialios šalies rinktinės, kurios atstovauja Lietuvą tarptautinėse varžybose ir čempionatuose.

SKM šį sezoną MKL varžybose turi net 38 komandas, bet esame socialiai atsakingi ir situaciją vertiname rimtai, todėl bent gruodžio mėnesį nevyks ir MKL komandų pratybos, kurias toliau vykdysime nuotoliniu būdu.

Sausio mėnesio pradžioje SKM situaciją įvertins iš naujo ir spręs ar savo MKL komandoms uždegti žalią šviesą grįžimui į kontaktines treniruotes.

Norime atkreipti dėmesį, kad nors treniruotes ir leidžiama rengti, bet Lietuvos moksleivių krepšinio lygos varžybos ir toliau nevyks, kol nesibaigs karantino galiojimas ir nepagerės bendra situacija šalyje.

Jei turite klausimų dėl nuotolinių treniruočių, kreipkitės tiesiogiai į savo trenerius.

Naujienų sąrašas