„Barsukai“ užtikrintai palaužė „Bulių“ ekipą

2016 02 27 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Igno Pagalio auklėtiniai iškovojo antrąją pergalę.
Nuotr. autorius: S.Čirbos
Vasario 25 dieną į kovą stojo „Haribo“ čempionato H1 (1998-2000 m. gim.) A pogrupio komandos. Aikštelėje varžėsi Š.Valinskaitės „Buliai“ ir I.Pagalio „Barsukai“, šių ekipų akistatoje pergalę rezultatu 59:43 (15:9, 9:6, 16:16, 19:12) pasiekė I.Pagalio auklėtiniai.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje Lentvario „Barsukų“ komanda išsiveržusi į priekį 15:9 sugebėjo persvarą išlaikyti visų varžybų metu ir nors antrąjį bei trečiąjį ketvirtį kariaunos sužaidė apylygiai, to neužteko, kad „Buliai“ persvertų rezultatą.

Abejoms komandoms tai buvo ketvirtosios rungtynės ir po jų žengia sąskaitose turėdamos 2 pergales ir tiek pat pralaimėjimų. I.Pagalio „Barsukai“ rikiuojasi lentelės 4 vietoje, Š.Valinskaitės „Buliai“ – trečioje.

Rungtynių akimirkas galite rasti mūsų „Facebook“ paskyroje

Svarią pergalę su komanda iškovojęs treneris Ignas Pagalys po varžybų pakomentavo ekipos pasirodymą: „Rungtynes vertinčiau tikrai neblogai. Sakyčiau, kad buvo kokybiškiausios šio sezono varžybos, padarėme mažiausiai klaidų, neblogai sudirbome gynyboje ir laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. Vyrukai dirbo komandiškai, rodė pagarbą vienas kitam ir treneriui, tai ir nulėmė teigiamą rezultatą. Nesakyčiau, kad buvome pranašesni už varžovus, tiesiog bandėme išnaudoti savo gerąsias savybes. Dabar yra rezultatas 2:2. Būtume patenkinti, jeigu rezultatas būtų 3:1. Prieš A. Leščinsko komandą turėjome tikrai geras sąlygas laimėti, tačiau nepasinaudojome mums duotu šansu ir paskutinėmis sekundėmis paleidome pergalę iš rankų. Tai buvo labai apmaudus pralaimėjimas, kuris mums atsilieps ateityje”.

[foto_2]
Š.Valinskaitės auklėtiniai neatrado rakto į pergalę.
Nuotr. S.Čirbos
  „Bandome įveikti kiekvieną komandą ir galvojame tik apie esamas varžybas. Labai maloniai nustebino paskutinės varžybos, kurios suteikė vilčių, kad galime žaisti dar geriau. Juntamas progresas ir ateityje turėtų rezultatai tik gerėti”, - auklėtinių žaidimu džiaugėsi treneris ir atskleidė, kad šiam sezonui komanda tikslų nebuvo išsikėlusi.

Tuo tarpu trenerė Šarūnė Valinskaitė neslėpė: „Rungtynės mane nuvylė, nes per treniruotes stengiamės iš visų jėgų, tiek auklėtiniai, tiek aš. Turime fizinio rengimo trenerę – krauname baterijas po žiemos“.

Pirmą sezoną su komanda dirbanti trenerė nebuvo patenkinta rezultatu: „Šių varžybų pirmąjį kėlinį mums sekėsi prastai, nes ieškojome žmonių, galinčių apsiginti prieš varžovų įžaidėją bei vidurio puolėją. Labai nepataikėme iš paprasčiausių padėčių, darėme vaikiškas klaidas. Tobuliausias buvo 3 kėlinys, varžovai mažiau spaudė, mes išmokome įveikti dvigubinimus ir aikštės gynybą. Pergalei reikėjo komandos, o žaidėjai bandė po vieną ant pečių krautis lyderio vaidmenis. Pirmą kartą savo karjeroje ketvirtajame kėlinyje praradau balsą, todėl įžaidėjas turėjo vienas vadovauti komandai. Tai ir pakišo mums koją. Dabar mūsų tikslas – išlikti ten, kur esame, nes klysti nebegalime“.

Šiose rungtynėse nugalėjusios komandos gretose nesustabdomi buvo ir po 19 taškų pelnė I.Radevičius ir Ž.Kanaševičius. „Bulių“ komandoje J.Mollard įmetė 12 taškų.