Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Geriausi „SKM– VitirON KIDS“ žaidėjai: kas sausį spindėjo ryškiausiai?

2020 02 12

 

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tęsia geriausiųjų apdovanojimus ir pristato „VitirON KIDS“ čempionato žvaigždes, kurios sausį spindėjo ryškiausiai. 

Visiems laureatams atitenka vitaminizuotų guminukų pakuotė „VitirON KIDS Basketball“.

Prizą per 2 savaites galite atsiimti SKM biure (Kalvarijų 129, II aukštas) arba tiesiog atėję į treniruotę ir jį atsiėmę iš trenerių rankų. Paros norma – du guminukai.

LABIAUSIAI PATOBULĖJĘS ŽAIDĖJAS – JUSTAS JANUŠKEVIČIUS: „Justas pas mane krepšinį pradėjo lankyti prieš metus. Per šį laikotarpį jis taip patobulėjo, kad dabar grumiasi su dviem metais už save vyresniais varžovais. Vaikis protingas, gražiai nuaugęs, labai myli krepšinį ir nori žaisti. Jo požiūris į darbą – labai teisingas. Savo požiūriu treniruotėse Justas ir kitus užkrečia dirbti rimtai“, – sako „Aukštųjų Liūtų'08-'09“ treneris Deividas Aukštuolis.

KOMANDOS JUODADARBIS ADOMAS CHARŽEVSKIS: „Jis kovoja dėl kamuolių ir dirba gynyboje negailėdamas savęs – griūna ant kamuolio ir dėl komandos gali padaryti viską. Krepšinį lanko vos metus, bet savo juodu darbu ir gera nuotaika rodo pavyzdį komandos draugams“, – auklėtinį giria „Aukštųjų Liūtų'06“ treneris D. Aukštuolis.

KOMANDOS LYDERIS – NOJUS JAKUBĖLIS: „Nojus lankyti krepšinį pradėjo tik rugsėjį, trūko kamuolio varymo įgūdžių, o dabar jis tampa vienas šios komandos lyderių“, – progresą konstatavo „Aukštųjų Liūtų'07“ treneris D. Aukštuolis.

KOMANDOS VIRŠVALANDININKAS – KOSTAS MARTINKEVIČIUS: „Kiek įdėsi darbų, tiek vaisių ir gausi“. Kostui šis posakis puikiai tinka. Smagu matyti, kad ne tik treniruočių metu, bet ir prieš jas, įskaitant labai ankstyvus šeštadienio rytus, Kostas visada šlifuoja savo žaidimo judesius bei įdeda dideles pastangas, kurios jau davė akivaizdžią naudą – Kostas puikiai sužaidė pirmąsias čempionato rungtynes“, – kalba „Smauglių-1“ treneris Paulius Kamarauskas.

KOMANDOS PROVERŽIS – DŽIUGAS SINKEVIČIUS: „Džiugas sausio mėnesį labai nustebino. Jau buvau įpratęs reikalauti didesnio susikaupimo, kurio vis trūkdavo, tačiau prasidėjusiame „VitirON KIDS“ čempionate pamačiau visai kitą Džiugo veidą, kuris spinduliavo ramybe ir dideliu susikaupimu. Šis susikaupimas ir leido Džiugui nusipelnyti proveržio apdovanojimo – jis buvo nuostabus bei labai stipriai prisidėjo prie puikaus komandos žaidimo ir iškovotų pergalių“, – įsitikinęs „Smauglių-2“ strategas P. Kamarauskas.

ENERGIJOS BOMBA – DIONIZAS JONAS SAROČKA: „Energijos bomba ir pozityvumo užtaisas – turbūt geriausiai Dionizą apibūdinantys epitetai. Nors Dionizas visada toks, bet sausį jis buvo itin aktyvus, energingas, pasitikintis savimi ir spinduliuojantis gera nuotaika. Visų treniruočių ir rungtynių metu atrodė, kad Dionizui nuovargio veiksnys negalioja, sportavo kaip prisuktas. Manau, kad nesibaigianti energija ir geras nusiteikimas buvo esminiai faktoriai, lėmę puikų Dionizo pasirodymą pirmosiose čempionato rungtynėse“, – apibendrino „Smauglių-2“ treneris P. Kamarauskas.

TAŠKŲ MAŠINA – GUSTAS VASILIAUSKAS: „Būdamas aikštėje Gustas atiduoda visas jėgas, jo pilna visur. Jau per pirmąsias dvi rungtynes Gustas vedė į priekį komandą į pelnė didžiąją dalį ekipos taškų“, – Gusto pasirodymą išskyrė „Grifukų'12“ treneris Deividas Zoruba.

Tarp nugalėtojų sąrašo neradote savo pavardės? Neskubėkite nusiminti, nes nominacijų skaičius ir tematika – neribota. Nominacijas visuomet pritaikome prie individualių žaidėjo krepšinio sugebėjimų ir žmogiškųjų savybių.

Kaip tapti nugalėtoju? Aikštėje ir už jos ribų būkite atkaklūs, aktyvūs, palaikykite vieni kitus. laukite savo trenerio rekomendacijos ir jau kitą mėnesį nugalėtojų sąraše ieškokite savo pavardės.

Tai jau trečiasis sezonas iš eilės, kuomet vidinis SKM čempionatas vyksta bendradarbiaujant kartu su vitaminizuotų guminukų lyderiais Baltijos šalyse „VitirON KIDS“.

 Luko Bartkaus nuotrauka 59 AI0U1886 20200119 5184 x 3456 AI0U1886Naujienų sąrašas