Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Greitas žaidimo tempas ne iškart palaužė varžovus

2015 01 17 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Atakas į varžovų aikštės pusę organizavo įžaidėjas Rokas Barškėtis.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Šeštadienio rytą aikštelėje susirungė „Haribo“ čempionato A2 diviziono komandos – Gintaro Razučio „SKM Safetystyle“ ir Arvydo Menkevičiaus „SKM 99-2“. Aikštelėje vyko gana intensyvi kova ir tik po pratęsimo A. Menkevičiaus auklėtiniams pavyko išplėšti pergalę rezultatu 78:75.

„Buvo blogų elementų, bet pergalės jausmas tai atperka. Vėliau, šalta galva analizuosime, kaip viskas sekėsi. Sunkiausia buvo tai, kad mūsų keturi pagrindiniai aukštaūgiai, žaidžiantys vidurio puolėjų ir sunkiųjų krašto puolėjų pozicijose, dabar serga.

Todėl turėjome daug problemų aikštelėje kovojant dėl kamuolių bei nepavyko susitvarkyti su priešininkų aukštaūgiu žaidėju. Tačiau žemesni auklėtiniai savo greičiu ir tritaškiais išlygino žaidimą ir po pratęsimo laimėjome keliais taškais“, - po rungtynių kalbėjo „SKM 99-2“ treneris A. Menkevičius.

[foto_2]
„SKM Safetystyle“ komandai trūko drausmės.
Nuotr. S. Čirbos

  Treneris Arvydas Menkevičius neslėpė: „Žinoma, pergalę lėmė ir sėkmė. Priešininkai žaidė labai gerai. Mes galbūt tikėjomės, kad jie neatlaikys mūsų tempo ir palūš, nes dažnai taip nutinka su kitomis komandomis.

Tačiau šį kartą jie pademonstravo ir charakterį, ir ištvermę aikštelėje. Atlaikė mūsų žaidimo tempą. Juk mūsų komandos stiprioji pusė – greitas žaidimas. Todėl varžovai nustebino ir pagarba jiems už tai, kad ne tik atlaikė mūsų tempą, bet retkarčiais ir bėgdavo greičiau negu mes“.
Nugalėjusios komandos treneris taip pat užsiminė, kad blogieji elementai, trukdę komandai buvo – ne visada išpildyti brėžiniai ir planai gynyboje bei netinkami atsidengimai, dėl kurių komanda nemažai prarado atšokusių kamuolių. A. Menkevičius pagyrė savo komandos įžaidėją Roką Barškėtį, kuris šiandien, dėl susiklosčiusių aplinkybių, žaidė be pakeitimų. 
 
„Žaidime pritrūko drausmės, nepadarėme nė vieno derinio. Komanda nesugebėjo įvykdyti to, ką mokėmės per treniruotes. Kiekvienas žaidėjas ėmėsi individualių veiksmų, - po pralaimėjimo sakė „SKM Safetystyle“  treneris Gintaras Razutis.

– Drausmę aikštelėje nulemia žaidėjų meistriškumas. Bet kai žaidėjai labai jaudinasi, pamiršta visus derinius ir kiekvienas savo jėgomis bando gelbėti komandą, visada įvyksta atvirkščias variantas".

G. Razutis teigė: „Priešininkai žaidė gerai. Jie pataikė tritaškius, atliko savo derinius, lemiamais momentais nepasimetė, o darė tai, ką liepė treneris. Manau, žaidimo drausmės dėka, jie ir laimėjo“.

A2 (1999-2000 gim.) diviziono turnyrinė lentelė.

Nr.

  Komanda

Pergalės / pralaimėjimai

Įmesta / praleista

1

SKM-99-1 (A. Milonas)

4/0

324:133

2

SKM-KPMG (K. Čyžius)

1/1

109:75

3

SKM-99-2 (A. Menkevičius)

1/1

114:87

4

SKM-Safetystyle (G. Razutis)

1/1

96:128

5

SKM-Knauf insulation (V. Zapalskis)

0/2

49:149

6

Nemenčinės Vanagai 01/02 (P. Kirdeika)

0/2

41:161

*duomenys be paskutinių rungtynių

Naujienų sąrašas