Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

H4 ir H5 grupėse aukso medaliais pasipuošė „Riteriai“ ir „Tigriukai“

2016 05 28 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
„Haribo“ čempionato H5 grupėje triumfavo A. Menkevičiaus „Tigriukai“
Nuotr. autorius: K. Kavolėlio
„Haribo“ čempionate prizines vietas išsidalino H4 (2005-2006 m. gim.) ir H5 (2006-2007 m. gim.) grupės. H4 grupėje 2015-2016 metų sezoną pergalingai užbaigė Vytauto Zapalskio „Riterių“ ekipa. H5 grupės finalo auksu pasipuošė Arvydo Menkevičiaus „Tigriukų“ komanda.

H5 (2006-2007 m. gim.) grupės finalinis ketvertas prizininkus išsiaiškino kartu ir sezono kovas užbaigė kiek ankščiau – penktadienį, gegužės 27 d. Tuo tarpu H4 (2005-2006 m. gim.) grupė finalines kovas baigė viena diena vėliau. H4 didysis finalas įvyko ketvirtadienį,  bronzos verta kova – šeštadienį.

Gegužės 26 dieną, ketvirtadienį, H4 grupės didžiajame finale dėl čempionų titulo varžėsi trenerio Arvydo Menkevičiaus „Tigriukai-06-1” ir Vytauto Zapalskio „Riteriai‘05”. V. Zapalskio auklėtiniai užtikrintai pradėję rungtynes jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 17:8.  Atkakliai žaidusi metais jaunesnė „Tigriukų“ ekipa lengvai vyresniems varžovams nenusileido ir alsavo į nugarą visų rungtynių metų. Tačiau pastangų „Tigriukų“ krepšininkams neužteko ir po įnirtingos kovos čempionų taurę rezultatu 54:43 (17:8, 11:13, 14:14, 12:8) iškovojo V. Zapalskio „Riterių“ kariauna.

H4 grupės didžiojo finalo akimirkas galite rasti mūsų „Facebook“ paskyroje.

[foto_2]
V. Zapalskio „Riteriai“iškovojo aukso medalius.
Nuotr. K. Kavolėlio

  Treneris Vytautas Zapalskis su komanda iškovojęs svarbiausią čempionato titulą po pergalės sakė: „Buvo atkakli kova, trenerio Arvydo komanda žaidė gerai. Mes stengėmės, bet neturėjome vieno pagrindinio žaidėjo. Taip pat jautėsi nuovargis po turnyro Latvijoje. Nuo pat pradžių žinojome, kad bus sunkios rungtynės. Žaidėme pieš metais jaunesnius varžovus, bet tai yra pagrindinė 2006 m. gim. komanda.  Susirinko daug žiūrovų, tėveliams buvo įdomu stebėti rungtynes. Ateityje tarp šių dviejų komandų bus lygios ir labai įdomios kovos, o  finale šią ekipą pralenkėme galbūt fizine jėga, nes esame vyresni“. 
„Riterių“ komandos sezoną vertinu gerai. Žinoma, buvo ir geresnių, ir blogesnių mėnesių, bet toks jau yra sportas. Manau per šį sezoną paaugome kaip komanda. Labai susidraugavome, įgavome daugiau patirties. Stengsimės toliau tobulėti ir džiuginti tėvelius pergalėmis“, - pažadą davė „Riterių“ strategas.

H4 grupėje dėl bronzos varžėsi Oto Majero „Skorpionai“ ir Povilo Kirdeikos „Vanagai“. Mažajame finale po atkaklios kovos užtikrinčiau sužaidė P. Kirdeikos auklėtiniai, kurie trečiąją vietą iškovojo rezultatu 44:36 (14:12, 6:5, 15:15, 9:4).

H4 grupės mažojo finalo akimirkas galite rasti mūsų „Facebook“ paskyroje.

Metais jaunesnių krepšininkų, H5 (2006-2007 m. gim.) grupės, finale šį kartą triumfavo antroji 2006 m. gim. „Tigriukų“ komanda. Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai auksinėje kovoje rezultatu 39:22 (8:5, 8:3, 14:8, 9:6) nugalėjo Tomo Urbelionio „Vilkiukų-1” komandą. Šioje kovoje „Tigriukai“ nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir iki rungtynių pabaigos neleido priešininkams panaikinti persvaros.
 
„Mes pradėjome labai susikaustę. Atrodė, kad vaikai bijo kamuolio, bet po pertraukos šias problemas aikštelėje mes išsprendėme. Tiesiog pasiimdavome kamuolius po netaiklių varžovų metimų. Likusioje rungtynių dalyje nesuteikėme jiems antrų šansų ir tada viskas pasitaisė. Laimėjome lengvai, nors pirmi du kėliniai buvo labai sunkūs“, - po sėkmingų finalinių rungtynių H5 grupėje kalbėjo treneris A. Menekvičius.

Arvydas Menkevičius taip pat gyrė stipriausio grupės ketvertuko komandas: „Finalinį ketvertą vertiname labai gerai ir gerbiame. Praėjusiais metais mano treniruoti „Pelėdžiukai“, šiuo metu dirbantys su treneriu Rolandu Peniku, kaip ir tikėjomės - labai gerai žaidė. „Vilkiukų“ komandos taip pat juda į priekį“.

H5 grupės mažajame finale nugalėjo Rolando Peniko treniruojama „Pelėdžiukų“ ekipa. R. Peniko auklėtiniai antrąją Tomo Urbelionio „Vilkiukų“ komandą įveikė rezultatu 38:29 (16:7, 14:6, 7:7, 11:9) ir pasipuošė bronzos medaliais.
   [foto_3]
A. Menkevičiaus auklėtiniams - čempionų taurė.
Nuotr. K. Kavolėlio

H5 grupės finalų akimirkas  galite rasti mūsų „Facebook“ paskyroje.


Naujienų sąrašas