Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

H4 ir H8 grupių finaluose – ypač įnirtingos kovos

2017 05 28 SKM
Pelėdžiukai'09 nugalėjo H8 grupės finale
Nuotr. autorius: Giedrius Pacevičius

Sekmadienį tęsėsi SKM vidinio čempionato finalinės kovos. Prizines vietas „Impuls“ krepšinio salėje  išsidalino H4 grupės komandos, o Maironio progimnazijoje paaiškėjo  jauniausios Haribo čempionato amžiaus grupės, H8, geriausieji.

H4 grupėje triumfavo Vytauto Zapalskio treniruojami Riteriai’05

Pirmieji „Impuls“ arenoje į aikštę išbėgo ir dėl bronzos medalių pečius surėmė Donato Sabaliausko treniruojami Ereliai’05 ir metais jaunesni Arvydo Menkevičiaus Tigriukai’06. Kaip ir buvo galima tikėtis, aikštėje užvirė rimta kova.  Po pirmųjų dviejų ketvirčių 8 taškais pirmavo  Ereliai’05, tačiau antroje rungtynių pusėje pamažu iniciatyvą perėmė A.  Menkevičiaus komanda. Ketvirtą ketvirtį Tigriukai laimėjo 18:15,o rungtynes – 52:48.

25 taškus Tigriukams pelnė G. Križanauskas, 9 pridėjo K. Jakučionis, 6 – K. Latauskas.

Erelių ekipoje 9 taškus pelnė N. Aidietis, 7 pridėjo U. Jasevičius, 6 – M. Skrebė.

Riteriai 05

Įkaitinti mažojo finalo emocijų dėl H4 grupės aukso medalių susikovė Vytauto Zapalskio Riteriai’05 ir Tomo Purlio treniruojama Sigma’06-1.Šiose rungtynėse dramos taip pat netrūko. Nors įpusėjus mačui Riteriai pirmavo 9 taškais ir jautėsi pakankamai saugūs (31:22), antroje rungtynių pusėje rezultatyvesni buvo Sigmos vyrukai. Paskutinį ketvirtį T. Purlio komanda  laimėjo 17:12, tačiau pergalei to nepakako. Riteriai’05 metais jaunesnius varžovus įveikė rezultatu 51:48.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė R. Karčiauskas – 10 taškų.  M. Menčikovo sąskaitoje – 9 taškai.

Erelių komandoje pelnytais taškais išsiskyrė 17 taškų įmetęs P. Bosakas, 11 taškų pasižymėjo D. Buika.

H8 grupės finalo ketverte – keturios super finalo vertos rungtynės

Maironio progimnazijoje jauniausi Haribo čempionato krepšininkai medalių dalybas pradėjo nuo pusfinalio kovų. Abi jos vyko itin atkakliai, visos keturios komandos atrodė vertos vietos finale. Deja, į finalą patenka tik dvi komandos...

Pirmieji pusfinalio dvikovoje susitiko Arūno Umbraso Pelėdžiukai’09 ir Tomo Urbelionio treniruojami Vilkiukai’09. Šešių kėlinukų trileryje pergalę iškovojo geriau paskutinę rungtynių atkarpą sužaidę Pelėdžiukai – 43:38.

Antrajame pusfinalyje pražilo, matyt,  abu treneriai - tiek Drakoniukų’09 Karolis Čyžius, tiek Grizliukų’09 Antanas Gliožeris. Rezultatas kito tai vienos, tai kitos komandos naudai. Tačiau paskutinieji „bangą pagavo“ Grizliukai’09, nugalėjo varžovus rezultatu 42:40 ir iškovojo kelialapį į finalą.

20170528 SKM 122

Iškart į kovą dėl bronzinių medalių stoję Drakoniukai’09 rado jėgų ir kovėsi su šiek tiek pailsėjusiais Vilkiukais’09 kaip lygūs su lygiais. Lemiamu tapo paskutinis kėlinukas, kurį K. Čyžiaus auklėtiniai laimėjo keturiais taškais (8:4), o rungtynes – 24:21.

Finale susitiko  Pelėdžiukai ir Grizliukai. Kaip ir prieš tai vykusiose rungtynėse, taip ir šiose, intrigos, mažųjų krepšininkų pastangų, noro laimėti ir salės palaikymo netrūko. Nors Pelėdžiukai pirmavo nuo pirmųjų rungtynių minučių, Grizliukai visad kvėpavo varžovams į nugaras, o pabaigoje davė  rimtą kovą ir turėjo šansų pakreipti rezultatą savo naudai. Tiesa, rungtynių pradžioje įgytas pranašumas leido pirmajame savo finale triumfuoti A. Umbraso treniruojamiems Pelėdžiukams’09. Nuaidėjus paskutiniam teisėjo švilpukui tablo rodė Pelėdžiukų pergalę rezultatu 40:35.

 

Naujienų sąrašas