Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

H6 ir H7 grupėse triumfavo „Pelėdžiukai“ ir „Goriliukai“

2016 05 15 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
H7 grupėje triumfavo A. Milono auklėtiniai
Nuotr. autorius: Longas foto
Šį savaitgalį prasidėjo „Haribo“ čempionato 2015-2016 metų sezono finalai. Startą finalinėms kovoms davė jauniausi čempionato krepšininkai. H6 (2007-2008 m. gim.) ir H7 (2008-2009 m. gim.) grupių finaluose auksu pasipuošė ir čempionų taurę į viršų kėlė A. Umbraso „Pelėdžiukai“ ir A. Milono „Goriliukai“.

Pačių jauniausių krepšininkų grupės finale susitiko reguliaraus sezono lyderės – Algirdo Milono Centro „Goriliukai“ ir Roko Kasparavičiaus Šeškinės „Liūtukai“. Čempionų vardo vertą kovą komandos pradėjo lygiu rezultatu 5:5. Tačiau jau antrajame kėlinyje spurtavę A. Milono auklėtiniai išsiveržė į priekį. Atkakliai žaidę „Goriliukų“ krepšininkai savo priešininkams priartėti neleido ir po finalinio H7 grupės rungtynių švilpuko šventė pergalę 33:23 (5:5. 11:3, 3:6, 7:2, 4:3, 3:4).

Treneris Algridas Milonas su šiemet suburtais auklėtiniais iškovojo pirmąjį titulą. Strategas neslėpė, jog jo auklėtinių ginklas buvo kovingumas: „Man labiausiai patiko tai, kad visi žaidėjai, kurie buvo aikštelėje stengėsi kovoti. Kovingumas buvo vienas iš geriausių. Dėl to mes paėmėme nemažai kamuolių, padarėme daug ginčų, turėjome antrų šansų ir kovingumo dėka galėjome pelnyti papildomų taškų. Galbūt kiti treneriai pyksta, nes mes dengiamės gana kietai, ant pražangos ribos. Vaikai tikrai gavo nemažai pražangų, bet manau, kad jie turi prie to priprasti. Reikia nebijoti prasižengti ir atiduoti visas jėgas aikštelėje kovojant dėl kiekvieno kamuolio“.

„Šiandien aš daugiau rėmiausi stipriausiais komandos vaikais. Tai pasiteisino, „Goriliukai“ buvo kažkiek stipresni už trenerio R. Kasparavičiaus „Liūtukų“ komandos žaidėjus, - apie ekipų pajėgumą kalbėjo A. Milonas ir akcentavo, kad į H7 grupės stipriausią trejetuką patekę krepšininkai yra stiprūs priešininkai.  – Ir Šeškinės „Liūtukų“, ir Fabijoniškių „Meškiukų“ komandos rodo gana brandų žaidimą, yra tikrai įdomių vaikų. Manau, 2008 m. gimusių vaikų karta turėtų būti labai gera“.

Treneris Rokas Kasparavičius su komanda pasipuošęs sidabro medaliais sakė, kad antroji vieta nėra svarbiausias pasiekimas: „Sezonas buvo geras, žinome, kur galėsime kilti ir tobulėti kitais metais. Mūsų sezono pasiekimas yra ne antroji vieta, o tai, kiek vaikai išmoko per metus ir kokį padarė progresą. Kaip vaikai atrodė rugsėjį pirmosiose treniruotėse, sausio mėnesį pirmosiose rungtynėse ir dabar - didžiausias pasiekimas.

„Priešininkai šiandien kiečiau gynėsi ir mažiau klydo, sveikinu juos su pergale. Sveikinu ir savo vyrukus, kurie po truputį tampa vis geresniais krepšininkais. Taip pat dėkoju tėveliams už kaštą palaikymą“, - sakė „Liūtukų“ vedlys.

Dėl bronzos medalių H7 grupėje varžėsi Gedimino Bražionio Balsių „Aligatoriukai“ ir Žilvino Grušo Fabijoniškių „Meškiukai“. Mažajame finale užtikrinčiau sužaidė ir pergalę rezultatu 46:20 (6:3, 4:5, 12:4, 11:0, 7:3, 6:5) iškovojo Ž. Grušo auklėtiniai. Pastarieji ir reguliariojo sezono turnyrinėje lentelėje rikiavosi trečioje pozicijoje.

[foto_2]
H6 grupės čempionai - „Pelėdžiukai“
Nuotr. Longas foto 
  Metais vyresnių krepšininkų grupėje šiais metais triumfavo Arūno Umbraso Justiniškių „Pelėdžiukai“. H6 grupės finale Justiniškių ekipa susitiko su Antano Gliožerio Lazdynų „Grizliukais“. Ši finalinė kova buvo labai įtempta. Komandos visų rungtynių metu žaidė taškas į tašką, todėl pirmosios vietos nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinių finalinių atakų metu. Tikslingiau paskutines auksinės kovos akimirkas sužaidę A. Umbraso auklėtiniai pergalę išplėšė rezultatu 39:34 (4:0, 4:10, 7:7, 4:0, 7:11, 13:6).
 
Treneris Arūnas Umbrasas su komanda iškovojęs čempionų titulą neslėpė džiaugsmo: „Finalas buvo labai gražus, pasiekėme aukščiausią balą. Labai džiaugiuosi, kad sunkiomis akimirkomis vaikai nepalūžo. Nuo priešininkų vienu metu atsilikome 4 taškais, bet atėjus lemiamam momentui galbūt mes pasirodėme psichologiškai stipresni ir labai gražiai ištempėme pergalę. Labai džiaugiamės, dabar esame čempionai. „Pelėdžiukai“ čempionais tapo pirmąjį kartą, tai labai malonu. Kitais metais bandysime šį titulą apginti. Grupėje penkios komandos buvo tikrai lygaus pajėgumo, todėl smagu, kad mūsų mūsų komanda yra truputį aukščiau“.

Antroje vietoje likęs Antanas Gliožeris „Grizliukų“ komandos sezoną vadina tobulu: „Kaip treneris sezoną galiu vertinti labai teigiamai. Papuolėme tarp keturių stipriausių komandų ir sugebėjome užimti antrąją vietą atsižvelgiant į tai, kad esame vieni jauniausių 2007-2008 m. gimusių krepšininkų grupėje. Taip pat turime 2009 m. gimusį žaidėją. Geriau pagalvojus – sezonas tobulas“.

„Šis finalas tikrai buvo vertas vadintis finalu – kieta kova, emocijos. Sugebėjome net kelis kartus išsiveržti į priekį. Tačiau kadangi varžovai turėjo daugiau patirties, mums nepavyko išplėšti pergalės. Mane džiugina, kad komandoje atsiranda naujų lyderių, kurie nebijo imtis pagrindinio vaidmens aikštelėje ir taip padeda iki tol buvusiems lyderiams. Keista, nors ir pralaimėjome, nė trupučio nenuliūdau. Priešingai – buvo gera žiūrėti į kovojančius „Grizliukus“. Šis sidabras daug skanesnis už lengvai laimėtą auksą. Šiandien būtume pralaimėję tuomet, jei būtume nustoję kovoti, bet mes kovojome iki galo. Sakau nuoširdų ačiū vaikų tėveliams už palaikymą ir buvimą visą sezoną kartu“, - gražia kova ir kovingais auklėtiniais džiaugėsi sidabrinės ekipos vedlys.

Trečiąją vietą H6 grupėje iškovojo Oto Majero Riešės „Skorpioniukai”. Bronzinėse rungtynėse Riešės krepšininkai susitiko su Gedimino Bražionio Balsių „Aligatoriukais“. Šios kovos pradžioje į priekį buvo išsiveržę „Aligatoriukai“, tačiau O. Majero auklėtiniai sugebėjo pavyti priešininkus ir persverti rezultatą. Paskutinę rungtynių atkarpą puikiai sužaidę „Skorpioniukai“ šventė pergalę rezultatu 34:28 (4:13, 8:1, 4:3, 2:8, 5:0, 11:3).


 

Naujienų sąrašas