Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Haribo“ čempionatas: H5 grupėje dominuoja „Vilkiukai“

2016 04 16 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
H5 grupės pogrupiai išsidalino 6 kelialapius į ketvirtfinalį, tris kelialapius iškovojo T.Urbelionio „Vilkiukų“ ekipos.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Balandžio 16 dienos popietę „Haribo“ čempionate paskutines antrojo rato kovas sužaidė H5 grupės A pogrupio komandos. Šis turas užbaigė visus H5 grupės reguliariojo sezono susitikimus ir atskleidė A, B ir C pogrupių stipriausias ekipas, žengiančias į ketvirtfinalį.

H5 (2006-2007 m. gim.) grupėje pagal čempionato nuostatus po antrojo rato kovų į ketvirtfinalį žengia po dvi ekipas iš A, B ir C pogrupių – visos šios komandos jau paaiškėjo.

Likusios dvi ekipos išrenkamos iš trečiąsias vietas pogrupiuose užėmusių komandų. Dėl šių vietų balandžio 30 dieną varžysis trys ekipos, kurios A, B ir C pogrupių turnyrinėse lentelėse išsirikiavo trečioje vietoje ir savo sąskaitoje turi 4 pergales ir tiek pat pralaimėjimų. Tai D. Zorubos „Grifukai‘07“,  A. Leščinsko „Panteriukai‘07“ ir G. Bražionio „Aligatoriukai“.

Šeštadienį H5 A pogrupio paskutiniame ture puikiai pasirodė ir dvi pergales iškovojo T. Urbelionio Fabijoniškių „Vilkiukai’07-1“.

Tomo Urbelionio auklėtiniai nugalėjo A. Menkevičiaus Antakalnio „Tigriukus“ ir D. Zorubos Pilaitės „Grifukus“. Iš viso „Vilkiukai“ savo sąskaitoje turi 7 pergales ir užėmė pirmąją vietą A pogrupyje. Antri žengė A. Menkevičiaus „Tigriukai’06-2“, taip pat laimėję 7 rungtynes iš 8 susitikimų. Abi šios komandos žengia į atkrintamąsias.

H5 A pogrupio balandžio 16 d. turo rezultatai:
„Tigriukai’06-2“ (A. Menkevičius) 29:35 „Vilkiukai‘01“ (T. Urbelionis)
„Vilkiukai‘01“ (T. Urbelionis) 45:24 „Grifukai’06-2“ (D. Zoruba)
„Grifukai’06-2“ (D. Zoruba) 33:39 „Grizliukai’06-07“ (A.Gliožeris)
„Grizliukai’06-07“ (A.Gliožeris) 28:36 „Aligatoriukai‘06“ (G.Bražionis)

H5 grupės komandų sąrašas, patekusių į ketvirtfinalio kovas:
1. T. Urbelionio Fabijoniškių „Vilkiukai’07-1“ ( A pogrupis)
2. A. Menkevičiaus Antakalnio „Tigriukai’06-2“ ( A pogrupis)
3. R. Penikas Justiniškių „Pelėdžiukai‘06“ (B pogrupis)
4. T. Urbelionis Fabijoniškių „Vilkiukai’07-2“ (B pogrupis)
5  T. Urbelionis Fabijoniškių „Vilkiukai’07-3“ (C pogrupis)
6  A. Umbrasas N. Vilnios „Lokiukai’06-08“ (C pogrupis)

Trijuose pogrupiuose lyderių pozicijas užėmė 2007 metais gimusios ir su metais vyresniais berniukais žaidžiančios trenerio Tomo Urbelionio „Vilkiukų“ kariaunos. Visos trys komandos žengė turnyrinių lentelių viršuje ir užtikrintai pateko į kitą etapą.

T. Urbelionis neslepia, kad komandoms buvo iškėlęs tikslą – patekti į atkrintamąsias kovas ir džiaugiasi pasiektu rezultatu: „Kadangi šiemet žaidžiame su metais vyresniais berniukais, buvo gerokai sunkiau nei praėjusį sezoną. Ilgas ir tolygus atsarginių žaidėjų suolelis yra mūsų privalumas ir trūkumas. Tai leidžia mums žaisti gana aukštu tempu, nes turime daug keitimų bei daug lygiaverčių žaidėjų. Žvelgiant iš kitos pusės, tai turi ir savų minusų. Dažniausiai sunkiai pradedame ir užbaigiame rungtynes, nes nežinome, kas turi imtis iniciatyvos. Tačiau, tai atneša daugiau pergalių, negu pralaimėjimų. Lyderiai taip pat po truputį ryškėja“.

„Visų trijų komandų pajėgumas panašus, todėl reikalavimai visiems tokie patys. Norėčiau bent vieną „Vilkiukų“ komandą šį sezoną papuošti medaliais, žaidžiant su 2006 m. gim. berniukais“, - apie komandų pajėgumus ir iškeltus tikslus kalbėjo treneris.

Naujienų sąrašas