Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Haribo“ čempionatas: ką išvysime pusfinaliuose?

2016 05 19 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Kas susitiks H1, H2, H3, H4 ir H5 grupių pusfinalių porose?
Nuotr. autorius: S. Čirbos
„Haribo“ čempionato vyresnių krepšininkų, H1, H2, H3, H4 ir H5, grupės užbaigė ketvirtfinalio kovas ir išsiaiškino, kurios komandos pateko į finalinius ketvertus.

Kviečiame sužinoti, kaip ekipoms sekėsi ketvirtfinaliuose ir kokios komandos susitiks finaliniuose ketvertuose. Pirmąsias pusfinalių kovas grupės žais šį savaitgalį, gegužės 21-22 dienomis.

H1 (1998 – 2000 m. gim.) grupė


Pačių vyriausių krepšininkų ketvirtfinaliuose geriausiai pasirodė šios ekipos – Artūro Leščinsko Antakalnio „Panteros’00“, Arūno Umbraso Naujosios Vilnios „Lokiai’98“, Martyno Žilionio Fabijoniškių „Šernai‘99“ ir Igno Pagalio Lentvario „Barsukai’98-00“.

H1 grupės ketvirtfinalių rezultatai:

1. SKM-„Knauf insulation“ (V. Zapalskis) 52:59 „Šernai‘99“(M. Žilionis)
2. „Panteros‘00“ (A. Leščinskas) 61:32 „Rykliai’01-02” (K. Griškus)
3. „Vilkai’98-99” (A. Menkevičius) 49:60 „Barsukai’98-00“ (I. Pagalys)
4. „Lokiai‘98“ (A. Umbrasas) 74:52 „Buliai’99-00“ (Š. Valinskaitė)

Savaitgalį vyksiančiame pirmajame pusfinalyje susitiks A. Leščinsko „Panteros“ ir A. Umbraso „Lokiai“, antrajame – M. Žilionio „Šernai“ ir I. Pagalio „Barsukai“.

H2 (2001-2002 m. gim.) grupė

H2 grupės ketvirtfinalių rezultatai:

1. „Panteros‘01” (A. Leščinskas) 93:15 „Skorpionai’02-03” (O. Majeras)
2. „Grizliai’01-02” (A. Gliožeris) 48:40 „Jaguarai‘02” (K. Griškus)
3. „Lokiai’01-03” (A. Umbrasas) 32:50 „Buliai’01-02“ (Š. Valinskaitė)
4. „Žebenkštys‘03“ (Ž. Grušas) 29:52 „Riteriai‘02“ (V. Zapalskis)

Pirmajame H2 grupės pusfinalyje išvysime Antano Gliožerio Lazdynų „Grizlius’01-02” ir Vytauto Zapalskio Žirmūnų „Riterius‘02”. Kitame pusfinalyje vietą užsitikrino Artūro Leščinsko Antakalnio „Panterų‘01” komanda ir Šarūnės Valinskaitė Karoliniškių „Bulių‘01-02“ krepšininkai.

H3 (2004-2005 m. gim.) grupė


H3 grupės finalinio ketverto pusfinaliuose išvysime šias poras: Karolio Čyžiaus Šeškinės „Drakonai’05-1” - Antano Gliožerio Lazdynų „Grizliai’04-05” ir Artūro Leščinsko Antakalnio „Panteros’04-05” – Algirdo Milono Centro „Gorilos’04-3”.

H3 grupės ketvirtfinalių rezultatai:
1. „Drakonai‘05-1“ (K. Čyžius) 61:32 „Banginiai’04-05“ (K. Čyžius)
2. „Liūtai‘04-05“ (R. Kasparavičius) 33:40 „Panteros‘04-05“ (A. Leščinskas)
3. „Grizliai’04-05 A” (A. Gliožeris) 69:56 „Aligatoriai‘04-05“ (G. Bražionis)
4. „Gorilos‘04-3“ (A. Milonas) 44:28 „Barsukai‘04-05“ (I. Pagalys)

H4 (2005–2006 m. gim.) grupė


Į finalinį grupės ketvertuką pateko – Vytauto Zapalskio Žirmūnų „Riteriai‘05”, Povilo Kirdeikos Nemenčinės „Vanagai’05-06”, Oto Majero Riešės „Skorpionai’04-06” ir Arvydo Menkevičiaus Antakalnio „Tigriukai’06-1”.

H4 grupės ketvirtfinalių rezultatai:
1. „Riteria‘05i“ (V. Zapalskis) 68:32 „Grifukai’06-1“ (D. Zoruba)
2.  „Grifai‘05“ (D. Zoruba) 44:49 „Vanagai’05-06“ ( P. Kirdeika)
3.  „Skorpionai’04-06“ (O. Majeras) 53:38 „Orkos’05-06“ (Š. Ciparis)
4.  „Tigriukai’06-1“ (A. Menkevičius) 61:19 „Pelėdos’05-06“ (A. Umbrasas)

Pirmajame pusfinalyje jau gegužės 14 dieną susitiko V. Zapalskio „Riteriai“ ir O. Majero „Skorpionai“, šioje kovoje pergalę šventė ir kelialapį į didijį finalą rezultatu 58:14 iškovojo V. Zapalskio auklėtiniai. Antrajame H4 grupės pusfinalyje susitiks P. Kirdeikos „Vanagai“ ir A. Menkevičiaus „Tigriukai“.

H5 (2006-2007 m. gim.) grupė

2006-2007 m. gimusių berniukų grupės finaliniame ketverte žais dvi Tomo Urbelionio „Vilkiukų“ komandos, Rolando Peniko „Pelėdžiukai’06“ ir Arvydo Menkevičiaus „Tigriukai’06-2“. Pirmajame H5 pusfinalyje susitiks T. Urbelionio „Vilkiukai’07-1“ ir „Vilkiukai’07-2“, antrajame – A. Menkevičiaus „Tigriukai’06-2“ ir R. Peniko „Pelėdžiukai’06“.

H5 grupės ketvirtfinalių rezultatai:
1. „Tigriukai’06-2” (A. Menkevičius) 50:9 „Lokiai’06-07“ (A. Umbrasas)
2. „Pelėdžiukai’06” (R. Peniko) 58:24 „Grifukai’07” (D. Zoruba)
3. „Vilkiukai’07-1“ (T. Urbelionis) 37:29 „Aligatoriukai‘06” (G. Bražionis)
4. „Vilkiukai’07-3” (T. Urbelionis) 26:44 „Vilkiukai’07-2” (T. Urbelionis)


Gegužės 21-22 d. vyksiančių pusfinalių tvarkaraštis

2016.05.21 šeštadienis

Impulso Arena (Savanorių pr. 28)

H2 ir H5 GRUPIŲ PUSFINALIAI

LAIKAS

Grupė

Komanda A

Komanda B

13.30 val.

H2

„Grizliai’01-02“
(A. Gliožeris)

„Riteriai‘02”
(V. Zapalskis)

15.00 val.

H5

„Vilkiukai’07-2“
(T. Urbelionis)

„Vilkiukai’07-1“
(T. Urbelionis)

2016.05.22 sekmadienis

Impulso Arena (Savanorių pr. 28)

 H2 ir H1 GRUPIŲ PUSFINALIAI

LAIKAS

Grupė

Komanda A

Komanda B

11.00 val.

H2

„Panteros’01“
(A. Leščinskas)

„Buliai’01-02“
(Š. Valinskaitė)

12.30 val.

H1

„Panteros’00“
(A. Leščinskas)

„Lokiai’98“
(A. Umbrasas)

14.00 val.

  H1  

„Šernai’99“
(M. Žilionis)

„Barsukai’98-00“
(I. Pagalys)


 

Naujienų sąrašas