Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Haribo“ čempionate - 80 komandų, tolimiausia - iš Ukmergės

2016 10 28 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt archyvas

Šį savaitgalį prasideda „Haribo“ čempionatas. Šeštąjį kartą organizuojamas pirmenybes šiais metais pradės 80 komandų. Dešimčia mažiau, nei pernai, mat daugiau SKM komandų žais Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL).

Be to, prie SKM rengiamo čempionato šiais metais prisijungė Ukmergės sporto centro komanda.

„Pernai dalyvavo komanda iš Trakų, šiais metais iš Ukmergės - vis prisijungia kas nors iš šono. Treneriai žino, kad vaikams tai naudinga patirtis“, - sakė SKM vyr. treneris Algirdas Milonas.

Šiais metais čempionate rungtyniaus aštuonios skirtingų amžiaus grupių komandos. Atskirose amžiaus grupėse varžysis pirmų – ketvirtų klasių moksleiviai, toliau jos bus skirstomos kas dvejus metus (pvz. penktokų/šeštokų grupė, septintokų/aštuntokų ir t.t.).

„Čempionatas vaikams yra įdomus, o organizacine prasme jis tikrai stiprėja. Per tiek metų jau nugludinome taisykles, kiek galima priartinome jį prie MKL.

Pirmokams ir antrokams tai pirmosios varžybos, todėl darome įvairius palengvinimus. Pavyzdžiui, priartinome baudų metimo liniją, panaikinome 3 sekundžių ir 5 sekundžių išmetimo taisykles, kad vaikai pelnytų taškų, nejaustų spaudimo ir žaisdami patirtų malonumą.

Be to, skirtingai nuo MKL, leidžiame registruoti ne 12, bet 15 žaidėjų ir treneriai stengiasi, kad visi gautų žaidimo laiko“, - sakė A.Milonas.

Pirmieji „Haribo“ čempionato kovas pradės 2003-2004 metais gimę berniukai. Pirmenybės startuos H3 grupės rungtynėmis tarp „Panterų‘04” ir „Grigiškių“ komandų.

„Haribo“ čempionato tvarkaraštį rasite ČIA.

Naujienų sąrašas