Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Haribo“ čempionato apžvalga: ryškėja lyderiai

2017 02 22 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vidiniame „Haribo“ čempionate intriga nedingsta. Vienose grupėse jau ryškėja lyderiai, o kitose padėtį aukštyn kojomis apversti gali vienas pralaimėjimas. Pažvelkime į devynių čempionato grupių situaciją iš arčiau.

 H1 grupė (1999 – 2000 m. gimę vaikinai)

Barsukų'99 komanda šį sezoną „Haribo“ čempionate žengia be pralaimėjimų. Krepšininkai laimėjo visas septynerias žaistas rungtynes. Dėl antrosios vietos grupėje kovoja Ereliai'99 ir Lokiai'99. Abi komandos turi po penkias pergales ir du pralaimėjimus, tačiau dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio Ereliai'99 žengia antri. Kol kas pergalės džiaugsmo dar neragavo ir paskutinę, septintąją vietą užima Bulių'99 komanda, tačiau šie vaikinai nesiruošia pasiduoti ir dar kibs varžovams į atlapus.

H2 grupė (2001-2002 m. gimę vaikinai)

H2 grupėje visos aštuonios komandos turi bent po vieną pralaimėjimą. Grupėje toliau pirmauja vos vieną nesėkmę per devynerias rungtynes patyrę Buliai'01. Tiesa, Gervės'02 lyderiams kvėpuoja į nugarą. Ši komanda pralaimėjo dukart, tačiau žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau. Įdomi situacija turnyro lentelės gale. Trys komandos – Jaguarai'02, Skorpionai'01 ir Tikrai'02 – yra iškovojusios po vieną pergalę, tiesa, pastarosios dvi žaidė atitinkamai vieneriomis ir dvejomis rungtynėmis mažiau.

H3 grupė

Grizliai'04 tvirtai pirmauja ir nesiruošia užleisti lyderių pozicijos. Jie laimėjo visas penkerias žaistas rungtynes. Be pralaimėjimų žengia ir Žebenkštys-1, tiesa, ši komanda grupėje žaidė tik trejas rungtynes. Antroje vietoje esanti Gorilų-03 komanda savo sąskaitoje turi tris pergales ir tiek pat pralaimėjimų. Panteros'04 pralaimėjo visas ketverias žaistas rungtynes ir užima devintąją vietą.

H4 A grupė

Septynių komandų turnyre lyderės pozicijoje įsitvirtinusi Riterių'05 komanda, ji laimėjo devynerias rungtynes ir šį sezoną dar nepatyrės pralaimėjimo kartėlio. Tiesa, riteriai vieninteliai grupėje žaidė tiek daug rungtynių. Antroje vietoje esantys Tigriukai'06 sužaidė septynerias, per kurias iškovojo penkias pergales. Šioje grupėje dvi komandos dar neiškovojo pergalių. Tai šeštoje vietoje esanti komanda Pelėdos'05 (7 žaistos rungtynės) ir septintoje esanti Kobriukų'05 ekipa (5 žaistos rungtynės).

H4 B grupė

Tarp šešių ekipų nebeliko nė vienos nesuklupusios. Vieną pralaimėjimą per šešerias rungtynes patyrė Sigma'06. Po tris pergales ir tris pralaimėjimus savo sąskaitoje turi lentelės viduryje esančios Sakaliukų'05 ir Salininkų'05 komandos. Jos atitinkamai dalijasi trečiąją ir ketvirtąją vietas. Verta paminėti, kad abiejų komandų įmestų ir praleistų taškų santykis – neigiamas (Sakaliukai'05 – 321/322, Salininkai'05 – 303/347). Paskutinėje vietoje esanti Lokiai'05 ekipa pralaimėjo visas ketverias rungtynes, tačiau nežada nuleisti rankų.

H5 grupė

Pirmoje vietoje įsitaisė Grifukai'06. Jie sužaidė vienuoliką rungtynių ir iškovojo 9 pergales. Tiesa, jiems į nugarą kvėpuoja Sigma'06-2. Ši ekipa sužaidė aštuonerias rungtynes ir visas jas laimėjo. Trečioje ir ketvirtoje vietoje esantys Erniukai'06 ir Panteriukai'06 sužaidė vienuoliką rungtynių, iš kurių laimėjo 7. Kol kas prastai sekasi Banginių'06 komandai. Ji pralaimėjo visas 12 žaistų rungtynių ir užima paskutinę, dešimtąją vietą. Tačiau sezonas dar nesibaigia!

H6 grupė

Šioje grupėje visos komandos savo sąskaitoje turi bent dvi pergales. Grupės lyderė – Vilkiukų'07-3 komanda. Ji laimėjo visas žaistas rungtynes. Nuo jos atsilieka Pelėdžiukai'07, ši ekipa žaidė 10 rungtynių, o laimėjo 7. Aštuntojoje vietoje esantys Grifukai'07 per 10 rungtynių iškovojo 2 pergales.

H7 grupė

Šioje grupėje, kur varžosi 11 ekipų, vyrauja įvairovė. Visas šešerias rungtynes laimėję Goriliukai'08 užima antrąją vietą, tuo tarpu pirmojoje – du pralaimėjimus patyrę Meškiukai'08. Tiesa, jie žaidė ketveriomis rungtynėmis daugiau. Po penkias pergales ir vieną pralaimėjimą turi atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas pasidalijusios Liūtukų'08 ir Panteriukų'08 komandos. Po dvi pergales ir šešis pralaimėjimus turi aštuntąją – devintąją vietas užimančios Banginiukų'08 ir Erniukų'08 komandos. Vienuoliktoje vietoje – Orkiukai'08, pralaimėję visas šešerias rungtynes.

H8 grupė

Jauniausieji čempionato dalyviai sezoną pradėjo tik šiais metais, todėl spėjo sužaisti vos po kelias rungtynes. Pirmąja – antrąja vietomis dalijasi Vilkiukai'09 ir Grifukai'09, iškovoję po tris pergales ir po kartą pralaimėję. Be pralaimėjimų žygiuoja ketvirtąją – penktąją vietą užimančios Sigma'09 ir Pelėdžiukai'09, laimėję abejas žaistas rungtynes. Aligatoriukai'09 pralaimėjo visas ketverias rungtynes, tačiau sėkmė jiems žada nusišypsoti jau netrukus!

Turnyro lenteles rasite čia.

Naujienų sąrašas