Įdomiausi šio savaitgalio „Haribo" čempionato faktai

2016 11 06 SKM.LT

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

Netikėtai sniegui nuklojus Vilnių, Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) krepšininkai ir krepšininkės šildėsi judėdami krepšinio ritmu.

Šios savaitės pabaigoje Haribo” čempionate buvo sužaista net  20 rungtynių. Po vienerias trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, bei 17 savaitgalį. Impuls Arenoje ir S.Daukanto progimnazijoje, kaip iprastai vyko įnirtingos kovos tiek tarp jauniausių, tiek tarp vyriausių SKM krepšininkų. Gausiai susirinkę tėveliai palaikė žaidžiančius vaikus garsiais šūksniais ir plojimais. Būtent šitokia fantastiška atmosfera velniškai prisidėjo prie vaikų motyvacijos siekti pergalių ir žaisti pilnu pajėgumu.

Ketvirtadienį pergalę šventė Gervės’02, penktadienį - Barsukai’99, šeštadienį - Žebenkštys-1, Pelėdžiukai’07, Panteriukai’06, Skorpioniukai’07, Jaguarai’00, o sekmadienį Meškiukai’06, Grifukai’06, Santara, Grizliukai’07 ir Vilkiukai’07-3.

Sukaupę gausią įspūdžių krūvą, pateikiame įdomiausias šios savaitės Haribo” čempionato rungtynių detales:

• Pelėdžiukai’07, Panteriukai’06, Jaguarai’00, Grifukai’06 ir Vilkiukai’07-3 iškovojo po dvi pergales per dieną.
  • Panteriukai’06 savo varžovams vidutiniškai leido įmesti po 12 taškų.
  • Grifukai’06 nugalėjo Banginius’06 net 45 taškais.
  • Banginiai’06, žaidę su Grifukais’06 antrame kėlinyje nepelnė nei vieno taško.
  • Pelėdžiukų’07 krepšininkas M. Bienikis vienintelis pelnė taškus savo komandai pirmajame kėlinyje. Iš viso per rungtynes jis jų sumetė 15.
  • Įnirtingiausia kova vyko tarp Grizliukų’07 ir Santaros. Varžybos baigėsi rezultatu 31:33.
  • Grizliukai’07, žaidę prieš Ukmergės SC ir nugalėję juos rezultatu 43:19, sistemiškai antrame, trečiame ir ketvirtame kėliniuose pelnė po 10 taškų.
  • Barsukų’06 komandos žaidėjas G. Pauža pelnė 8 iš 12 visų komandos taškų.
  • Panteriukų’06 krepšininkas Ž. Savukynas atidarė savo komandos taškų sąskaitą ir iš eilės jų pelnė 12.

Su nekantrumu laukiame kitų „Haribo” čempionato batalijų, kurios prasidės jau pirmadienį. Krepšinio savaitę atidarysime kova tarp Erniukų’06 ir Vanagų’06, kuri vyks 15:00 val., Vilniaus Naujininkų vidurinėje mokykloje.