Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

L. Kvedaravičius: „SKM visuomet pasižymėdavo inovatyvumu“

2018 10 01 Tomas Spaikas Dzidzevičius/SKM.LT
Vilniaus vicemeras džiaugiasi SKM veikla
Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) šį rudenį nusprendė atgaivinti Lietuvoje primirštą Supertaurės idėją.

8 geriausios 2017–2018 m. sezono „VitirON KIDS“ čempionato komandos praėjusį savaitgalį rungėsi Vilniaus sporto festivalyje ir kovojo dėl pirmojo sezono trofėjaus.

FOTOGALERIJA

Taures čempionams šeštadienį įteikė SKM renginyje apsilankęs Vilniaus miesto vicemeras Linas Kvedaravičius ir Vilniaus „Ryto“ žaidėjai Deividas Sirvydis bei Aistis Pilauskas.

„Komanda, kuri laimi, gauna daug adrenalino. Dalyvavimas tokiame renginyje vaikams yra labai svarbus. Sezono pradžia, bet juk norisi ir rungtyniauti, parodyti, kaip tu praleidai vasarą ir, galbūt, netgi užsitikrinti tam tikrą startinę poziciją prieš trenerį. Tai yra labai gražus savaitgalis, kurį galima praleisti kartu su komanda, pažaisti ir labai džiugu, kad tokie renginiai vyksta“, – kalbėjo Vilniaus vicemeras L. Kvedaravičius.

Vilniaus vicemeras taip pat itin šiltai atsiliepė apie SKM organizaciją ir linkėjo jai toliau augti ir tobulėti:

„Sostinės krepšinio mokykla visuomet pasižymėdavo inovatyvumu. Kiekvienais metais – vis naujiena, tad nenuostabu, kad tai vyksta ir toliau. Belieka palinkėti toliau ieškoti naujų iššūkių ir formų, kaip kuo daugiau vaikų pritraukti į krepšinio aikšteles.“

Daugelis rungtynių pasižymėjo atkaklumu ir kova dėl kiekvieno aikštės centimetro, o jaunuosius krepšininkus dar labiau motyvavo gausus šeimos narių palaikymas.

„Visos rungtynės yra svarbios ir vaikai visada nori laimėti, o Supertaurė yra super idėja. Manau, tai labai pasiteisins ir vaikai viso sezono metu stengsis žaisti taip, kad kitą rudenį patektų į šį Supertaurės turnyrą“, – sakė su „Tigriukų‘10“ komanda taurę į viršų kėlęs SKM treneris ir sporto vadovas Algirdas Milonas.

„Tokie turnyrai rengiami Italijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse. Nusprendėme tokio formato turnyrą surengti ir Lietuvoje. Tai yra stipriausios praėjusio sezono komandos, kurios žaidė finale. Pradėti sezoną titulu ir tokiomis dramatiškomis rungtynėmis įdomu tiek vaikas, tiek tėvams, tiek pačiai krepšinio mokyklai“, – kalbėjo „VitriON KIDS“ Supertaurės idėjos autorius ir SKM įkūrėjas Andrius Čerškus.

Visiems Supertaurės dalyviams atiteko stilingos „VitirON KIDS“ gertuvės.  

Planuojama, kad 2018–2019 m. „VitirON KIDS“ sezone skirtingose amžiaus grupėse rungsis daugiau kaip 1000 jaunųjų krepšininkų.   

 

Naujienų sąrašas