Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Laimėtojų sąrašas: išrinkti „SKM-VitirON KIDS“ gynybos specialistai!

2019 01 07 SKM.LT
„SKM–VitirON KIDS“ čempionate – gynybos specialistų rinkimai
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Šiuolaikiniame krepšinyje gynyba tampa dar svarbesne žaidimo dalimi. Susikeitimai ginamaisiais, žaidimas mobiliu, aukštu penketu – dažno trenerio svajonė profesionaliame krepšinyje. NBA čempionate tokį apdovanojimą praėjusiame sezone pelnė Rudy Gobertas, dar anksčiau – Draymondas Greenas, Kawhi Leonardas, Marcas Gasolis, Kevinas Garnettas ir net pats Michaelas Jordanas.

Eurolygoje daugiausiai kartų gynybos specialistu tituluoti Dimitris Diamantidis (6 kartus), Bryantas Dunstonas (2) ir Kyle‘as Hinesas (2). Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pastaruosius sezonus tokiu įvertinimu džiaugėsi Martynas Mažeika ir Chrisas Krameris.

O kokios tendencijos vyrauja Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „VitirON KIDS“ čempionate? Pirmenybių organizatoriai išanalizavo 85 komandas, 1000 žaidėjų ir pateikia geriausius gynybos specialistus.

Visi savo amžiaus grupėje gynybos specialisto titulą pelnę krepšininkai bus apdovanoti vitaminizuotų krepšinio guminukų pakuotėmis „VitirON KIDS Basketball“. Paros norma – du guminukai.  Prizą galite atsiimti atvykę į SKM biurą (Kalvarijų 129, II aukštas) arba tiesiog treniruotėje. 

SKM kas mėnesį rengia geriausiųjų krepšininkų rinkimus įvairiose nominacijose. Lapkritį buvo išrinkti garbingiausi, o sausį bus stebimi labiausiai patobulėję „VitirON KIDS“ čempionato žaidėjai. Jų sąrašas SKM.LT svetainėje bus paskelbtas vasario pradžioje.

2 SKM Vitiron Kaledos Sigma 48

SKM-VITIRON KIDS GYNYBOS SPECIALISTAI

„Game ON 1“ amžiaus grupės nugalėtojas: DEIVIDAS STAŠKEVIČIUS, Nemenčinės „Vanagai“ (4/0). „Deividas – greitas, turintis tvirtas kojas, žaibišką reakciją bei nuojautą, kuriuo metu apvogti varžovą. Tai jis gali padaryti tiek žaidžiant „1 prieš 1“ arba sureaguojant į blogą varžovų perdavimą. Po perimtų kamuolių mikliai pereina į greitą puolimą, gerai ginasi prieš aukštesnius varžovus, kurie mėgsta žaisti nugara. Gerai skaito situacijas, žino, kur ir kada reikia dvigubinti ar eiti į pagalbą komandos draugui“, – savo vanagą gyrė treneris Povilas Kirdeika.  

„Game ON 2“ amžiaus grupės nugalėtojas: ROKAS SENUTA, „Gorilos-2“ (4/0). „Rokas – fiziškai labai stiprus, greitas, sugeba skaityti žaidimo situacijas ir perima daug kamuolių, taip pelnydamas nemažai lengvų taškų“, – teigiamai apie auklėtinį atsiliepė strategas Algirdas Milonas.

„Game ON 3“ amžiaus grupės nugalėtojas: VALDEMAR LOMOVSKIJ, „Jaguarai'04-'05-II“ (3/0). „Gynėjo pozicijoje žaidžiantis Valdemar pasižymi itin kibia gynyba visoje aikštėje. Neleidžia kvėpuoti varžovams net savoje aikštės pusėje, itin sėkmingai periminėja kamuolius – vidutiniškai po 3 per rungtynes. Geba prilipti ir nepaleisti varžovo visą laiką, kol šis turi kamuolį“, – auklėtiniui komplimentų negailėjo treneris Ignas Pagalys.  

„Game ON 4“ amžiaus grupės nugalėtojas:  PIJUS KUGAUDA, „Liūtai‘08“ (3/0). „Nepriklausomai kaip sekasi puolant, Pijus visada atidirba savo kovingumu ir kibia gynyba“, – konstatavo liūto treneris Rokas Kasparavičius.

„Game ON 5-I“ amžiaus grupės nugalėtojas: ŽILVINAS JASŪDIS, „Panteriukai‘08‘09“ (3/0). Tai – žaidėjas, neturintis baimės jausmo. Nors Žilvinas pagal savo amžių kol kas yra neaukštas krepšininkas, jo atkaklumas ir ryžtas gynyboje – labai didelis“, – komplimentus gynybos specialistui sakė treneris Artūras Leščinskas.

„Game ON 5-II“ amžiaus grupės nugalėtojas: MARTYNAS SUZANOVIČUS, „Gepardai‘08’09-2“ (4/1): „Labai fiziškai stiprus, greitas žaidėjas, spėjantis prie visų priešininkų. Atiminėja kamuolius, sugeba apsiginti. Tai – labai gudrus krepšininkas“, – apie gepardą atsiliepė treneris Gintaras Razutis.  

„Game ON 6-I“ amžiaus grupės nugalėtojas: JULIUS DARASEVIČIUS, „Tigrai‘10“ (5/0). „Julius yra labai motyvuotas, visada nori atimti kamuolį iš varžovo ir dažnai jam pasiseka. Labai stengiasi treniruočių metu ir, būdamas „nepatogiu varžovu“, padeda tobulėti kitiems“, – apie Julių atsiliepė treneris Algirdas Milonas.  

„Game ON 6-II“ amžiaus grupės nugalėtojas: KRISTIJONAS DABULIS, „Lūšys‘09‘10“, (5/0). „Deividas yra energingas ir ištvermingas, o tai  padeda labai gerai judėti gynyboje. Gerai įsiklauso į trenerio nurodymus ir greitai priima sprendimus, kas padeda pastebėti puolėjo silpnąsias vietas. Rungtynėse išlaiko koncentraciją, to rezultatas – perimti kamuoliai ir uždaryti keliai link savojo krepšio“, – krepšininko žaidimu džiaugėsi treneris Deividas Kibildis.

„Game ON 7-I“ amžiaus grupės nugalėtojas: BARTAS STONKUS, „Orkos‘10“, (1/0). „Bartas yra didelis kovotojas. Jis gali nusileisti ūgiu, bet tik ne kova ir kibia gynyba. Nori perimti ir atimti kiekviena kamuolį iš varžovo, nebijo didesnio, vyresnio žaidėjo ar kietesnio kontakto“, – auklėtinį gyrė strategas Dainius Jurgutis.

„Game ON 7-II“ amžiaus grupės nugalėtojas: EDVINAS NARBUTAS, Šernai-2“ (1/0). Šis žaidėjas puikiai supranta, kaip reikia gintis ir žino, jog vien puolimu rungtynių nelaimėsi. Įdėmiai įsiklauso į visas išsakytas gynybines užduotis ir pastabas bei maksimaliomis pastangomis  stengiasi jas įvykdyti. Džiaugiuosi komandoje turėdamas tokį žaidėją“, – šiltai apie auklėtinį atsiliepė treneris Aivaras Girčys.

„GameON 8“ amžiaus grupės nugalėtojas: DOMINYKAS TUMINAS, „Ereliai-11“ (2/0). „Dominykas dirba, stengiasi treniruočių ir rungtynių metu. Gerai perima kamuolius, teisingai juda aikštėje, pasižymi kovingumu. Esu juo labai patenkintas“, – kalbėjo treneris Donatas Sabaliauskas.

 DAUGIAU „SKM-VITIRON KIDS“ ČEMPIONATO NAUJIENŲ   

3 SKM Vitiron Kaledos VGTU 28

 

Naujienų sąrašas