Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Laimingasis devintukas: išrinkti „SKM–VitirON KIDS“ mėnesio laureatai

2019 12 09
Tarp mėnesio geriausiųjų – trys Luko Virozerovo auklėtiniai iš „Zebrų'“ komandos
Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) pristato labiausiai „SKM–VitirON KIDS“ čempionate per pastarąjį mėnesį pasižymėjusius žaidėjus.

Visiems laimėtojams atitenka vitaminizuotų guminukų pakuotė „VitirON KIDS Basketball“. Prizą per 2 savaites galite atsiimti SKM biure (Kalvarijų 129, II aukštas) arba tiesiog atėję į treniruotę ir jį atsiėmę iš trenerių rankų. Paros norma – du guminukai.

„SKM-VitirON KIDS“ lapkričio mėnesio laureatai

BAUDOS AIKŠTELĖS KARALIUS – DOVYDAS FABIJONAVIČIUS: „Nors komandoje ir tarp savo bendraamžių Dovis nėra pats aukščiausias, jis sugeba atsikovoti kamuolius tiek puolime, tiek gynyboje, tiek prie bendraamžių, tiek žaisdamas su vyresniais varžovais“, – sako „SKM-II Panterų'08“ (4/0) treneris Artūras Leščinskas.

KOMANDOS ATSTOVAS SPAUDAI – KOSTAS KRUKAUSKAS: „Kostas yra svarbi „Panterų“ komandos dalis aikštėje ir už jos ribų, o po puikaus pokalbio SKM podkaste tikrai nusipelnė šio titulo“, – teigia „SKM-III Panterų'08“ (4/0) treneris A. Leščinskas.

KOMANDOS DARBŠTUOLIS – MANTAS DRAZDAUSKAS BAMBALAS: „Žaidėjas tiesiog negali praleisti treniruočių – į jas keliauja iš kito miesto galo su keliais autobuso persėdimais. Ir visada atidirba tiek treniruotėse, tiek rungtynėse iš visų jėgų“, – auklėtinį giria „Panterų“ strategas A. Leščinskas.

KOMANDOS HUMORISTAS – IGNAS URBELIONIS: „Ignas visuomet yra geros nuotaikos ir sugeba ja užkrėsti ne tik visus komandos draugus, bet ir trenerį. Nepaisant puikaus humoro jausmo, aikštelėje jis yra vienas kovingiausių komandos žaidėjų“, – „Širšių'06“ (2/0) ažaidėjui komplimentų negaili treneris Laimonas Velička.

BLOKUOTŲ METIMŲ KARALIUS – MARIUS JANKŪNAS: „Marius yra aukštas ir tvirtai sudėtas vaikinas, tad jis baudos aikštelėje dažniausiai dominuoja. Beveik kiekvienose rungtynėse Marius atlieka bent porą efektingų blokų, kuriuos lydi komandos draugų emocijų pliūpsnis“, – vaizdingai pasakoja „Širšių'06“ (2/0) vadovas Laimonas Velička.

KOMANDOS HUMORISTAS – TAURAS KAŽUKAUSKAS: „Labai įstrigo viena krepšininko frazė. Vyksta rungtynės ir Tauras sako: „Treneri, išleiskite mane į aikštę, jūs tikrai nepasigailėsite. Pirmas dalykas, ką jis padarė žengęs į aikštę – gavęs kamuolį nubėgo į savo aikštės pusę. Laimei, laiku susiprato ir vėliau visi kartu iš to skaniai pasijuokėme“, – sako „Zebrų'09'10“ (2/6) treneris Lukas Virozerovas.

TAŠKŲ MAŠINA – VISVALDAS KOSTIUKEVIČIUS: „Vieną savaitgalį sužaidė labai geras dvi rungtynes, pelnė daug taškų, matėsi, kad komandos draugai juo labai pasikliauja“, – kalba „Zebrų'09'10“ (2/6) strategas L. Virozerovas.

KOMANDOS JUODADARBIS – ARMIN ČERNIAUSKAS: „Vaikinukas galbūt nėra pats taikliausias ar greičiausias, bet jis visada stengiasi labiausiai. Krenta ant kiekvieno kamuolio, kovoja, visada nori laimėti ir tas tikrai matosi“, – sako „Zebrų“ treneris L. Virozerovas.

MĖNESIO SUGRĮŽIMAS – ADRIS NOREIKA: „Šių metų spalio mėnesio viduryje Adris patyrė rimtą čiurnos traumą ir beveik mėnesį praleido lovoje. Labai džiaugiuosi, kad jis grįžo ir vėl prisijungė prie komandos bei ruošiasi „SKM–VitirON KIDS“ čempionatui. Džiugu ne tik tai, kad Adris pasveiko, kas yra svarbiausia, bet ir tai, koks supratingas yra šis jaunasis krepšininkas. Jis puikiai suvokia, kad pirmosiose treniruotėse turi sportuoti kiek mažesniu intensyvumu, atlikti mažiau įdomius pratimus, kad trauma neatsinaujintų. Didžiuojuosi Adrio požiūriu!“, – kalba „Smauglių'11“ treneris Paulius Kamarauskas.

Tarp nugalėtojų sąrašo neradote savo pavardės? Neskubėkite nusiminti, nes nominacijų skaičius ir tematika – neribota. Nominacijas visuomet pritaikome prie individualių žaidėjo krepšinio sugebėjimų ir žmogiškųjų savybių. Kaip tapti nugalėtoju? Aikštėje ir už jos ribų būkite atkaklūs, aktyvūs, bendruomeniški, palaikykite vieni kitus. laukite savo trenerio rekomendacijos ir jau gruodžio mėnesį nugalėtojų sąraše ieškokite savo pavardės.

Tai jau trečiasis sezonas iš eilės, kuomet vidinis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) čempionatas vyksta bendradarbiaujant kartu su vitaminizuotų guminukų lyderiais Baltijos šalyse „VitirON KIDS“.

Šį sezoną organizatoriai toliau nuosekliai didina čempionato matomumą ir prestižą. Patyrusių ir profesionalių SKM fotografų dėmesio sulauks visos 83 čempionato komandos, didės interviu ir apžvalgų skaičius. Informacija ir fotogalerijų ieškokite SPECIALIOJE ČEMPIONATO RUBRIKOJE, SKM FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

#VitirONGameON!

Naujienų sąrašas